Sayfa 27/166 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 209 - 216 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Vay kardesim 9 lardan satmistim elimdekileri sanirim 3-4 ay once 140 civarlarindan işbir almistim
    7.50 lerden itibaren şu son 10 gundur
    Toplamaya basladim gene 1000 tane yeni yaptim daha
    Birde frigo pak basladim toplamaya 2.65 den basladim 2.70 felan devam

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu piyasanın dışına pek çıkmam.İşbir yibitaş yeterli sırada merit kuştur toplamam lazım.

2. Tipitip ve senin yorumların sayesinde meriti in farkına vardım.2 nizede borcum oldu o zaman.Sanki bir kişi daha vardı merit ve kuşturda ama hatırlayamadım şimdi.

3. Kardesim benim meritde kisa vade hedefim 25 civari
    Petrokent 100 ü kirarsa buda 50 lere rahat gider
    Kistasim petronun fiatinin yarisi olmasi gereken

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sayın vıking. frigo da incelemeyi hakediyor..önemli olan anı değilde sonradan olacakları tahmin etmek..sayın tipitip sermaye ve özsermaye büyüme hızlarını iyi analiz etmiş... daha önce meritçi ve elfida bazı bilgilere sahip idiler. şimdilerde niye yoklar..her kağıt genelde bir sefer büyük fırsat yaratır..herşeyin hayırlısı.sonra merit fiyatı bayağıdır kuştura yakın seyrediyordu.kuştur 3000 temettü vermesine rağmen ve merit kayıtlı semayeyi 200 trilyona yükseltmesine rağmen..kuştur meritin 3 katı oldu..ayrıca petrokent ve kuştur ve meritin özsermayelerini sedeleştirsek. merit lehine ilginç rakamlar çıkıyor..birileride sabit tutayım rakamı diye uğraş veriyor..sanki dışarda malmı kaldı..5 yıl öncede bu kağıt aynı fiyatta idi..neler değişti. çok şey değişti. özsermaye 4e katladı geçmiş yıl zararları kara döndü. sermayenin 3 katı ndan fazla kar yazmaya basladı..birde sanki sermaye büyütmesini düşünüyorlar..sayamadıklarımı yazmama gerek yok..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Şiir gibi yazı olmuş.Zamanında yonga vardı ama elimdd yeteri kadar olmadığı için üzülmüştüm.Bu piyasada nadide şirketler var.Merit sermayesi 2 milyon civarı sermaye tavanını durduk yere 200 yapmaz.

6. gözaltı pazarında işlem gören hisseler için (frigo vb.) iki defa az gelir, iyi düşünün derim.

7. 12.24 tavan eşleşme 100 lot.
    Alışta bekleyen 2.224 lot

Sayfa 27/166 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •