Sayfa 3/166 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. bedelliyi piyasa genelde negatif algılar ama yinede kısmet

2.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Sektörde bir dünya lideri yapacağız, dedikleri Merit de düğmeye basıldı... % 1150 sermaye artışı ve 7.5 TL den alma garantisi geldi....
    Piyasa öncesi işlem platformundan ulusal pazara ve bilahare yıldız pazara geçirme taahhütlerinin hazırlıkları olsa gerek...

Asla yatırım tavsiyesi değildir..
    Detaylar kap da var

3.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulu bugünkü yapmış olduğu toplantısında,
    Bağlı ortaklığımız Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş.'nde yapılmasına karar verilen sermaye artırımına katılmak istemeyen Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş. pay sahiplerine, haklarının korunabilmesini teminen, SPK'nın "Pay Alım Teklifi Tebliği" (II-26.1) hükümleri çerçevesinde, Şirketimiz tarafından, Gönüllü Pay Alım Teklifi'nde bulunulmasına,
    Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş.'nin 31.03.2017 Yönetim Kurulu karar tarihinden önceki son 6 aylık "BİST Günsonu Ağırlıklı Ortalama Fiyatları"nın ortalaması 3,8084 TL olmakla birlikte; Şirketimiz ve Şirketimiz ile birlikte hareket eden Grup Şirketlerimizin dışında kalan ve Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş.'nin sermayesinin %41,07'sine sahip olan diğer ortaklara yönelik olarak yapılacak ve bu ortakların sahip oldukları payların tamamını kapsayacak Gönüllü Pay Alım Teklifi'nde fiyatın, 1 TL nominal değerli her bir payı için 7,50 TL olarak belirlenmesine,
    Gönüllü Pay Alım Teklifi için toplam 7.855.089 TL fon ayrılmasına ve fonun özkaynaklarımızdan karşılanmasına,
    Gerekli izin için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmasına,

oybirliği ile karar vermiştir.
    Bedelliden sonra fiyat 1.50 lere gelecek.... Bilahare, sanırım elinde bulunan Voyager payı, (yaklaşık 8 milyon nominallik)ya iyi bir fiyata satılarak ekstra nakit girişi sağlanacak, yada benzer işi yapan Voyager ile birleşme, devralma veya Vayage da sahipliğini yükseltme yöntemleri denenebilir...
    Neticede, Holding ilan etti, Merit i gazinoların, oyun salonlarının sahibi yapacam ve dünyada söz sahibi haline getirmeye çalışacağım, diye..
    Bunu gerçekleştirmek için izlenecek yolu hep beraber göreceğiz, yaşayacağız...Kesin bir şey var... MERIT çok büyüyecek... Ama öyle, ama böyle....

Şimdilik binde 1.3 ü bende... Birgün dünya devi olursa sektöründe, benim elimdekilerin değeri ne olcak, çok merak ediyorum....

Asla yatırım tavsiyesi değildir, zaten bu topikte topu topu 2 kişiyiz... Ama birgün gelece....

4.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Bedelliden sonra fiyat 1.50 lere gelecek.... Bilahare, sanırım elinde bulunan Voyager payı, (yaklaşık 8 milyon nominallik)ya iyi bir fiyata satılarak ekstra nakit girişi sağlanacak, yada benzer işi yapan Voyager ile birleşme, devralma veya Vayage da sahipliğini yükseltme yöntemleri denenebilir...
    Neticede, Holding ilan etti, Merit i gazinoların, oyun salonlarının sahibi yapacam ve dünyada söz sahibi haline getirmeye çalışacağım, diye..
    Bunu gerçekleştirmek için izlenecek yolu hep beraber göreceğiz, yaşayacağız...Kesin bir şey var... MERIT çok büyüyecek... Ama öyle, ama böyle....

Şimdilik binde 1.3 ü bende... Birgün dünya devi olursa sektöründe, benim elimdekilerin değeri ne olcak, çok merak ediyorum....

Asla yatırım tavsiyesi değildir, zaten bu topikte topu topu 2 kişiyiz... Ama birgün gelece....
    hisse başı 11,5 tlyi şimdiden hazır et

5.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    hisse başı 11,5 tlyi şimdiden hazır et
    Hazır ağam, hazır....

1-istersem katılmam bedelliye, zaten adam mliyetimin epey üstü karı garanti ediyor....

2-istersem anasının yarısını 7.5 fiyattan Holdinge satar, yavrusundan 18.000 lota yakın kaparım..

3-istersem, gelişmelere bakarım, bedelliye katılmayıp Besim beye hissesini devreden çok olurda, halka açıklığı azalırsa, hiç satmam hatta ilave almanın peşine düşerim...
    4-Holding kerizmi, piyasa değerinin üzerinde hisseleri devralırım vede hepsini almaya hazırım, diyor, sonrada 27 tr da nakit koymayı göze almış...

Neden?

Bu soruya herkesin bir cevabı olur....

Benim cevabım, holdingin Mart da kap açıklamalarında....

Kendi adıma "yan gel yat, Hasan"...

Asla yatırım tvsiyesi değildir, benim maliyetim düşük, kar ım garanti...Yazdıklarım beni bağlar...

6. Kap açıklamalarında bahsettiği,piyasa öncesi işlem platformundan, ulusal pazara ve sonrasında yıldız pazara geçmesi için sermaye artırması, piyasa değerini, halka açıklığını yükseltmesi gerekiyordu... Bunun bir adımı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

7. Pozisyonumuzu aldık bekliyoruz,bakalım merit nelere gene ona göre bakacağız

8. Bedelli işini bi an önce halletselerde bizde rahatlasak,kimsenin katılacağını sanmıyorum ama yinede benim gibi deliler elbette olacaktır bence,gel besimcim gel ,seni bekliyoruz

Sayfa 3/166 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •