Sayfa 4/166 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

3. Holding, Merit i büyütecem, oyun salonlarnın tamamını Merite verecem, sektöründe dünyada söz sahibi yapacam, diyor....

İlerde, ulusal pazara, hatta yıldız pazara geçirmey hadefliyoruz, diyor...

Sermayeyi artırarak, Meriti bu hedefler için hazırlıyor....

Bu süreçte, 7.5 dan alım garantisi veriyor...

Buna rağmen, bugün 7.5 den, zarar 0 fiyatından, 12 bin lot civarı satan oluyor, birileride "zarar etmeme garantili fiyat" dan kapıyor....

Bakalım kim üzülecek, kim sevinecek...

4. Büğün satışta 9 bin lotu tek kalemde alıp alışa 8 bin lot koydu ,tahtada satıcı kesildi gibi,sadece marbaşın lotu kaldı satıcı olan ,sağlam bir alıcımız var artık,yakında spkya başvuru yaparsa güzel olur,en azından ciddi olduğunu göstermiş olur

5.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Büğün satışta 9 bin lotu tek kalemde alıp alışa 8 bin lot koydu ,tahtada satıcı kesildi gibi,sadece marbaşın lotu kaldı satıcı olan ,sağlam bir alıcımız var artık,yakında spkya başvuru yaparsa güzel olur,en azından ciddi olduğunu göstermiş olur
    Olmuş meyveler döküldü, iyi oldu... Yeni maliyetler yükseliyor, gün geçdikçe..7.5 alış için en risksiz fiyat....Ben şahsen pozisyonumu aldım, attım... Yolu uzun, ulusal pazara geçecek, yıldız pazara geçecek, dünya devi olacak, ve saire, ve saire...

Asla yatırım tavsiyesi değildir....

6. 7.5 TL den alım garantisi veriyor holding, bazıları 7 den satıyor....Bazılarıda kapıyor....

7. Marbas yine tahtaya girdi,öyleyse Yeni haberler gelme şansı var

8. YATIRIMCI iLİŞKİLERİ yÖNETİCİSİ TEMEL ÜNSAL BEY İLE GÖRÜŞTÜM, SPK YA BAŞVURU YAPILMIŞ,

inşallah bu haftaki kurulda neticesi gelir

Sayfa 4/166 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •