Sayfa 76/166 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 601 - 608 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Kap haberlerini okudum 2017 baya ugrasmis sirket sermayeyi basvurada bulunmus kabul olmamis bunlar 200 milyon sermaye tavani yaptilar ayak seslerimi bi girisim olabilirmi 27 temmuzda netholding patronun genelkurulu var hersey nasip ben uzuncuyum abi kulagima yattim bu sene cok sikintili virus piyasayi cok etkiledi issallah ilaci biran once bulurlar

2. Virüsün ilacı yine virüsün kendisi. Mutasyona uğrayıp komensal yada mutual bir yaşam seçerse ne ala yoksa ilaçla aşıyla bu işi günümüz insanlığı bu işin üstesinden gelemez. Kişisel görüşüm.

bfren 551,,,,,pkent 405,,,,vay anasına arkadaş ya,,,,,,merit 30.80
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Ne sabrettik be harsturk kardes

5. Daha dur hele ne oldu ki anchi kardeş yeni yeni dikkat çekiyor. Ytd.

6. Yalnız kredi kartı borçlarımdan dolayı birazını satmak zorunda kalmıştım ona üzülüyorum keşke karta faiz binseydi. Ama harekete çok geç başladı be kardeşim bu uyuz eşşek.

7. Grafik de ikili tepe 35 rakami gozukuyor anlayan baksa iyi olurdu ayin27 de genel kurul var patronlarin netholun bi etki yaparmiki

8.  Alıntı Originally Posted by Alasara2020 Yazıyı Oku
    Grafik de ikili tepe 35 rakami gozukuyor anlayan baksa iyi olurdu ayin27 de genel kurul var patronlarin netholun bi etki yaparmiki
    Böyle hisselerde teknik işlemez. Parayı basan istediği yere kadar alır götürür. Henüz ciddi bir işlem hacmi oluşmuyor İŞBİR'deki gibi. Onun içinde nereye gideceği nerelerde duracağı belli değil gibi.

Sayfa 76/166 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •