Sayfa 79/167 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 625 - 632 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

sayın safranog, yazınıza harfiyen katılıyorum benim yaptığım analizlerde de benzer sonuçlar çıktı(2019 yılında kafamdaki fiyat 70 küsürdü) ve portföyümde beklentimin en yüksek olduğu hisse MERİT. Son dönemdeki hareketleri de beni analizimi haklı çıkarttığı için mutluyum.Sayın olimpikforumla aynı beklentileri paylaşıyoruz muhtemelen ama bir BFREN karşılaştırması yerine sizin yaptığınız analizin daha öngörülebilir ve yatırıma uygun olduğunu düşünüyorum.Bütün çabam doğru yatırımı yapmak bu yazılarımın amacı da doğru bilgiye ulaşmak. Sizlerin sayesinde bu mümkün, misal sizin yazınız sayesinde doğru bir değerleme yaptığıma olan inancım arttı.Sayın olimpikforum, sayın Hilal ve yazı yazan herkese teşekkür ederim.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    sayın safranog, yazınıza harfiyen katılıyorum benim yaptığım analizlerde de benzer sonuçlar çıktı(2019 yılında kafamdaki fiyat 70 küsürdü) ve portföyümde beklentimin en yüksek olduğu hisse MERİT. Son dönemdeki hareketleri de beni analizimi haklı çıkarttığı için mutluyum.Sayın olimpikforumla aynı beklentileri paylaşıyoruz muhtemelen ama bir BFREN karşılaştırması yerine sizin yaptığınız analizin daha öngörülebilir ve yatırıma uygun olduğunu düşünüyorum.Bütün çabam doğru yatırımı yapmak bu yazılarımın amacı da doğru bilgiye ulaşmak. Sizlerin sayesinde bu mümkün, misal sizin yazınız sayesinde doğru bir değerleme yaptığıma olan inancım arttı.Sayın olimpikforum, sayın Hilal ve yazı yazan herkese teşekkür ederim.
    Bende size teşekkür ederim kardeşim iyi niyetinden zaten şüphem yok Herkese bol kazançlar

"MERİT ve BFREN sermayesi eşittir dolayısıyla fiyatları da aynı ya da benzer olmalıdır "

Ben hiç böyle bir ifade kullanmadım,bunu da demek istemedim,yazdığımı anlayan anladı,,3.defa yazmak istemiyorum.
    Size borsa hayatınızda başarılar,bol kazançlar dilerim.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Hissemizin duayen emekçileri kısmende olsa emeklerinin karşılığını aldılar. Hafta sonu karıştırmadıkları kafa beyin kalmadı. Nede çok biliyorlarmış Allah'ım hepsi birden iyilik meleği oldu aman ha zarar etmeyin. Olmuyor dostlar olmuyor önce inanacaksınız sonra inanılır olacaksınız. Bu hisse yükünden kurtulmadan gitmez. Ben bu süreci yıl sonu gibi hesaplıyordum. Piyasada maden arayanlar başka bir güzellik bulamayınca buraya erken dadandılar. Baktılar ki evlere şenlik kimse elindeki malın değerini bilmiyor gel gel yapıp doldur boşalta döner bu kafayla. Prensip olarak hafta sonları hisseye yorum yapmam dayanamayıp bu hafta yazmak zorunda kaldım ve inanın yazılanları okuyunca hissenin bu günü zor geçireceğini biliyordum. Umarım bundan sonrası için biraz sakin oluruz. Tek ricam para kazanmak istiyorsak bu hissede teknik analiz başta olmak üzere vay değerleme F/K DD/PP gibi subjektifliği ispatlanmış BİST gerçeğinde susmanın en güzel erdemlilik olduğuna inanıyorum Lütfen hissemizi rahat bırakalım YTD değildir.
    Son düzenleme : hilal66; 20-07-2020 saat: 11:32.

Sormayın sayın hilal 66 ya,,,sanki bir bulmaca söyledim,,40 akıllı bilemedi,evirdier çevirdiler,subjektif konulara girdiler, halbuki konu çok basitdi.
    konu 2.5 sermaye,bütün tılısım burada.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. Arkadaslar alan alir satan satar herkezin bi hedefi var merit konusu cok ayri bi konu cok ince ayrintilar var bu hissede ben bunu 9 tl iken fark ettim simdi 4 katladi bu fiyat cokmu suan cok amasi var sermayesi arti net grubu merit marka olarak buyutmek istiyorlar fiyat 100 olacak 200 olacak bunlara takilmam isteyen yazar cizer sermaye tavanimiz 200.000.000 boru degil spk onayli he bu sene olurmu bilmem ama sermaye artirimi eninde sonunda olacak alir satarim realiz yaparim ama merit herzaman portfoyumde kalacaktir
    Fiyat 40 olur ordan 15 olur hic takilmam
    Bedava muhabbet ben demistim diyene kizmam uzuncuyum o sermayeye girecem
    Gunu nezaman onu bilmem

7. Hars turk kardesim selamlar

8. Pkentte elimdeydi adamim biri bos muhabbet yapti bi an bosluguma geldi verdim onun icin hersey sabir

Sayfa 79/167 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •