Sayfa 84/166 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 665 - 672 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Ha şunu da belirteyim belki belirleyici olması açısından fayda sağlar. Dünkü işlem hacmine göre ağırlıklı ortalama 40 tl. Bu günkü işlem hacmine göre ise 33.38 TL. Dünkü kapanış fiyatı 36.62 yani taban bu günkü seans sonu fiyatı 35 akşam işlemlerini de hesaplarsak aşağı yukarı aynı hacme ulaşacağız. Ben bunları çok yaşadım tam bir dut silkeleme operasyonu. Nethol genel kurulu sadece bahane çünkü gündem maddeleri zaten biliniyordu. YTD değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Ha şunu da belirteyim belki belirleyici olması açısından fayda sağlar. Dünkü işlem hacmine göre ağırlıklı ortalama 40 tl. Bu günkü işlem hacmine göre ise 33.38 TL. Dünkü kapanış fiyatı 36.62 yani taban bu günkü seans sonu fiyatı 35 akşam işlemlerini de hesaplarsak aşağı yukarı aynı hacme ulaşacağız. Ben bunları çok yaşadım tam bir dut silkeleme operasyonu. Nethol genel kurulu sadece bahane çünkü gündem maddeleri zaten biliniyordu. YTD değildir.
    Üstad merit son durum nedir sizler den ara sıra bir yorum görmek isteriz

3. Ben Meritte hareketin erken başladığını düşünüyorum. Çünkü henüz yeterli ölçüde hisseler toplu değil. Onun içinde böyle denemeler mutlaka olacak. Başka hisselerde buna benzer durumları sık yaşadığım için biliyorum abuk sabuk görünen hareketler işin doğasında var. Mesela 960 lota 2.66 eksi yazıyor. Satan kim alan kim? İyi tahlil etmek gerekir. Bence sabreden çok iyi kazanacak. YTD değildir.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    yorulma işaretleri var,,satışlar yoğunlaştı.10 günde %100 yaptı,,kolay değil.
    23 temmuzda 40.60 de demişim.,,31.66 oldu.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Bende yoruldum ara veriyom

6.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Ben Meritte hareketin erken başladığını düşünüyorum. Çünkü henüz yeterli ölçüde hisseler toplu değil. Onun içinde böyle denemeler mutlaka olacak. Başka hisselerde buna benzer durumları sık yaşadığım için biliyorum abuk sabuk görünen hareketler işin doğasında var. Mesela 960 lota 2.66 eksi yazıyor. Satan kim alan kim? İyi tahlil etmek gerekir. Bence sabreden çok iyi kazanacak. YTD değildir.
    Hocam arada bizi yanlız bırakmayıp yorum yaparmısınız

7. Pikniğe gitmek, denize girmek, kalabalıklardan uzak durmak moral açısından önerilir ve özellikle borsadan uzak durmak bu günlerde şiddetle tavsiye olunur. Geçecek nakitte olana bu seviyeler bir kaç gün sonra müthiş alım fırsatı olacak malda olansa bekleyecek.

8.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Pikniğe gitmek, denize girmek, kalabalıklardan uzak durmak moral açısından önerilir ve özellikle borsadan uzak durmak bu günlerde şiddetle tavsiye olunur. Geçecek nakitte olana bu seviyeler bir kaç gün sonra müthiş alım fırsatı olacak malda olansa bekleyecek.
    Hocam boşuna sizden yorum istemiyoruz teşekkürler

Sayfa 84/166 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •