Sayfa 88/166 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 697 - 704 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Timmuçin Yazıyı Oku
    Zaten ayın 4 ünde Bulgaristan daki hotel in açılışı ile hareket başlamıştı bugün gelen kapta merit i içeren durumda faaliyetlerinde bir kısıtlamadan bahsedilmiyor spek kullanıyor bence haberi sessizce izlemeye devam al sat tut tavsiyesi değildir
    Spek kullanıyor da küçük yatırımcı baş oluyor mu? Adamlar birazdan satmak için sıraya girerler. Böyle saçmalık olur mu, daha fazla kazanacağı yerde satıp kaybetmeyim mantığı küçüğü hiç büyütmüyor! Çok doğru çekil kenara sessizce bekle eli mahkum mecbur tavana götürecek. YTD değildir.

2. Üç liralık YONGA ile ancak aynı fiyata geldik. Ne demek istediğim umarım anlaşılmıştır.

3.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Bende yeni okudum bu meritte özel bir karar değil. 20 günlük bir kapama gibi duruyor şimdilik ben etkisinin olacağını dusunmuyorum. Yalniz isteseler çök rahat kullanabilirler. Yarından sonrası zaten yone etki edecek bir gün olurdu bence Perşembe daha önemli duruyor.
    Hilal hocam perşembe ve cumayı tavanla kapadık. Hacimde arttı hissede. Satanda çok az. Haftaya nasıl bir beklentiniz var acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by Napolyon17 Yazıyı Oku
    Hilal hocam perşembe ve cumayı tavanla kapadık. Hacimde arttı hissede. Satanda çok az. Haftaya nasıl bir beklentiniz var acaba?
    Hacim azaldı bu önemli kimse satmak istemiyor. Sana özelden verdiğim hedeften sapma yok. Rahat ol iyi hafta sonları dilerim

5.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Hacim azaldı bu önemli kimse satmak istemiyor. Sana özelden verdiğim hedeften sapma yok. Rahat ol iyi hafta sonları dilerim
    Bilal abi merhaba ben emre isbirden nasılsın telefonumu caldirdim numaran kayboldu. Sana yeni numaramı veriyorum. Bana ulasirmisin

6. 0552 421 73 34

7.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Sabırla o hedefi bekleyeceğim inşallah. Böylece borsadaki tüm zararım çıkıp kara geçmiş olacağım. Aldım unuttum diyelim )

8. Son bir kaç günde her yerde Merit konuşulmaya başlandı. Uçtu kaç, ikiye üçe katladı vs vs. Kimi kasıtlı kimide bilmeden konuşuyor kasıtlı konuşanların bence amacı henüz Merit alamamış olmaları. Bilmeyerek konuşanlar ise son bir haftayı baz alarak gösterdiği performansı çok buluyor. Oysa Meirt'in bir yere gittiğinin olmadığını bilmiyorlar. AYCES-MAALT-PKENT bunlara bakan yok bunların kaça katladığını bilen yok F/K-D/P kaç bilen yok eğer sektörel bazda bir kıyaslama yapılacaksa bu gün itibariyle Merit'in fiyatının nerelerde olması gerektiğini söyleyen yok. Varsa yoksa uçtu kaçtı çok yükseldi. Burası her şeye rağmen borsa elbette düşecek kalkacak her gün tavan tavan gitmeyecek mutlaka taban olacak ama Merit için bu kadar algı bence yıllarca borsada zarar etmiş acaba buda geri döner mi endişesi olan bu psikolojiyle hareket eden küçük yatırımcının malını sattırmak. Her yatırımcı kendi kararını kendisi vermeli, kimseden etkilenmemeli, alışta da, satışta da kendine bir hedef koymalı. Böyle saçma sapan yazan insanlardan da bence hiç etkilenmemeli. Kimse nihayetinde borsa uzmanı değil. Kaldı ki uzman olsa ne yazar onca uzmanların yatırım danışmanlarının tavsiye ettiği önerdiği hisselerden kim ne kazanmış? Merit için artık benimde sık sık yazmayacağım bir döneme giriyoruz. Yanlış bir algı olmasına müsaade etmek istemiyorum. Sadece şunu diyebilirim, sinirlerine hakim olan, zamanı olan, Merit'e yatırdığı paraya kısa sürede ihtiyaç duymayan filmin sonunu bekleyebilir. Mutlaka sonunda iyi şeyler olacak. YTD'değildir.

Sayfa 88/166 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •