Sayfa 94/167 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 745 - 752 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    İŞBİR kaydileştirilen lotların sancısını yaşıyor. Önü açık bu kadar hacim boşuna yaptırılmıyor. Hisse dün tarihi bir rekora daha imza attı. Sanki ya patron tek hakim yada ipin ucu elinden kaçtı gitti. İkisi de çok önemli hikaye yazmadan bu lotları dağıtamaz anlamına gelir ki; Hepimizin de istediği o zaten. Bu hareketin altındaki kahraman Patron sa, banko bir şey olacak o değilse yine bir şey olacak oda şimdilik bende kalsın. Çünkü efsaneler kolay unutulmaz İŞBİR bir efsane adayı. YTD değildir.
    İşte kardeş tamda sana demek istediğim buydu. Patron varlığını hissettirmeye başladı.

2. Eşleşme fiyatlarınıda kapatmışlar böyle bir saçmalık olabilirmi yatırımcı neye göre alış satış fiyatı belirleyecek küçük yatırımcı korumak yerine iyce zor durumda bırakıyorlar bence Ben şimdi almak istesem nasıl fiyat belirleyecem satıcıya göre yada alış fiyatına göre satma istesem ne yapıcam tonbalaya çevirdiler.

3. Bu karar resmen küçük yatırımcıyı korumak değil tam tersi bence batırmak

4. Spek için biçilmiş kaftan tam.Kimse eşleşmeyi görmüyor. Spek yüklü mal ile tabana basar , tabana kendi alış girer ,kendi alışlarına verir, panik yaptırır ,maliyeti yüksek olan veya burdan mı döner, burdan mı satsam diye düşünen KY'lar taban olduğunu görence de satışa geçer. Gelsin taban serileri. İlk satan spek olduğu için yukarıdan sattığını aşağıdan alır, sürer tekrar yukarı.
    Ben spek olsaydım bu şekilde yapardım.

5. SPK Hiç bir zaman küçük yatırımcıyı korumak için karar almamıştır benim düşüncem böyle

6. Fatih bey ky psikolojisini çözmüşünüz helal olsun aynen öyle oldu olur olacak gibi de duruyor denge fiyatın görülmemesi de tamamen saçmalık ama bugün özelinde tüm hisseler asansör oldu acizane tavsiyem sakin olun en azından yılbaşını görmek lazım bu son cümleyi kurduğumda 85 e basmıştı bence malımız çok kıymetli oyunlara aldanmayın rasyolar ortada lot sayısı belli uv projeksiyonu belli hikayesi var kovid de dahi kar yazmış yeni açılımlarda bulunan iyi bir yönetim var sanırım 3ç bilanço öncesi baskılama mal toplama hareketi olarak yorumluyorum Yanılmayız umarım herkese bol kazançlar
    Yatırım tavsiyesi değildir
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

7. Arkadaşlar benim kızdığım hisse için değil spk ya eşleşmeyi fiyatlarını kapatarak ne yapmak istiyor tonbalamı oynucaz

8. Arkadaşlar bu yöntem aslında hisseye ceza için uygulanan bir yöntem değil miydi? Öyleyse adamlar toptan ceza kesmişler. Mesela SUMAS aldığı cezanın en büyük yıkımını dün yaşadı. Adamlar tabandan yaklaşık. 15 bin lot hisse aldılar dün. Bu gün Merit yine aynı hikaye, son iki eşleşmede toplam: 12 bin lot tabandan işlem gördü. Sormak lazım Atilla sen kimin adamısın. Şimdide manipülasyon sırası BİST'e mi geldi. Küçük yatırımcı üç beş kuruş para kazanacak onların bari ahını alma. Bu ne saçmalık ya böyle sistem mi olur. Dibi görünmeyen kör kuyu tavan taban arasında %20'lik marj alacaksın alamıyorsun satacaksın satamıyorsun. Elini uzatanın eli yanıyor. Üç beş para babasına sistemi teslim ettiniz. Allah bildiği gibi yapsın. İŞBİR'e bakın tavandaki hisse 129 lotla 325 lira eksi yazıyor.

Sayfa 94/167 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •