Sayfa 99/167 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 785 - 792 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Şirketi arıyorum şöför bekci çıkıyor kardeşim bu suç değilmi yatırımcı ilişkilerini arıyorum şöför çıkıyor bekci çıkıyor pandemi denm dolayı böle pandemi bitek sizin orayımı vurdu etilerde bütün her yer kapalımı

2. Adamlar resmen karartma uyguluyor ama satmıyacam hisseleri sizle beraber batsın azdan az çoktan çok gider kaçgündür satıyormuş kime satıyon senin hisseni almak için sırayamı girmiş yatırımcılar al gülüm ver gülüm sattıkları hisseyi kimler alıyor düşünmek gerek

3. Her fırsatta her platformda yazıcam net holding oynunu herkez duysun birtek spk duymaz

4. Ocak batıran kumarbazlar. Milletin ekmeğine göz diktiler. Amaçları hisse satmak olsa yukarı çeker oradan azar azar istediği lotu satar ne yatırımcı mağdur olur nede kendileri alenen hedef olmazlar bunların amacı. İnanın hisse satmak değil.

Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Ocak batıran kumarbazlar. Milletin ekmeğine göz diktiler. Amaçları hisse satmak olsa yukarı çeker oradan azar azar istediği lotu satar ne yatırımcı mağdur olur nede kendileri alenen hedef olmazlar bunların amacı. İnanın hisse satmak değil.
    İşbirde de olay bitti hocam maalesef

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    İşbirde de olay bitti hocam maalesef
    Şirketten haber bekliyorum. O haber mutlaka gelecek eğer buralardan satış yapmaya kalkarlarsa hayatlarının en büyük hatalarını işlemiş olurlar. Bana kalırsa mutlaka bu hisseleri elden çıkarmayı düşünüyorlar. Hindistan da şirket alma hikayesi birazda ondan Kap'a alelacele bildirildi. Hatta bir kaç haberi birleştirip gönderdiler ki, milletin kafası karışsın diye. Beklediğim haberde ister gerçekleşir ister gerçekleşmez. Normal pazara geçiş için müracaat etmeye karar aldık yada sermaye artırım kararı. 17000 bin lot bu pazarda başka türlü satılmaz.

7. Karadeniz de çok önemli bir söz var: "Umudumuzun tükendiği yerde inadımız başlar." Umudumuz bitse bile inadına bu oyunu bozmalıyız.

8. Merit Maraş kumarhane size ne hatırlatıyor?

Sayfa 99/167 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •