Sayfa 128/167 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Doğru. 10 loth olana 100 lot verecekler. 100 yeni hisse karşılığı 600 Lira para verilecek. Voyager'den hisse alınacak. Voyager kumarhanelerin ve otellerin cok buyum kısmının sahibi
    Sn. Fatihrustu Sanırım 1 hisse olan 60 Tl ödeyecek. eğer bedeli sermaye artırım oranı yüzde yüz olsaydı Dediğiniz gibi 100 hissesi olan 600 Lira ödeyecekti. Fakat burada %1000 sermaye artırımı var. Dolayısı ile 1 hisse için 60 Lira isteyecekler. (Yanılabilirim de)
    Yanlışım varsa düzeltin lütfen

ytd

2. Şahsi görüşüm, gelen bedelli sermaye artırımından daha önemli olan; voyager'deki payını yüzde 10-15 oranına çıkaracağım haberidir.
    Net holding bilançosunda görülüyor; voyager başlı başına bir dev. Özkaynağı 3.857.266.853 TL.. Buna yüzde 10-15 oranında pay sahibi olmak bile heyecan verici. Voyager'in her değerleme artışı, payı oranında Meri'i de etkileyecektir. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    Sn. Fatihrustu Sanırım 1 hisse olan 60 Tl ödeyecek. eğer bedeli sermaye artırım oranı yüzde yüz olsaydı Dediğiniz gibi 100 hissesi olan 600 Lira ödeyecekti. Fakat burada %1000 sermaye artırımı var. Dolayısı ile 1 hisse için 60 Lira isteyecekler. (Yanılabilirim de)
    Yanlışım varsa düzeltin lütfen

ytd
    1 hissesi olana 10 hisse bedelliden verecekler. 10 hisse için de 10 X 6 TL = 60 TL para verilecek. Hesaplarımız ayni. Ben 10 hissesi olan birisi için örnek verdim. Aynı hesaba çıkıyor

4.  Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    Şahsi görüşüm, gelen bedelli sermaye artırımından daha önemli olan; voyager'deki payını yüzde 10-15 oranına çıkaracağım haberidir.
    Net holding bilançosunda görülüyor; voyager başlı başına bir dev. Özkaynağı 3.857.266.853 TL.. Buna yüzde 10-15 oranında pay sahibi olmak bile heyecan verici. Voyager'in her değerleme artışı, payı oranında Meri'i de etkileyecektir. ytd
    Kesinlikle öyle. Sermaye artışının sebebi zaten bu

5.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    1 hissesi olana 10 hisse bedelliden verecekler. 10 hisse için de 10 X 6 TL = 60 TL para verilecek. Hesaplarımız ayni. Ben 10 hissesi olan birisi için örnek verdim. Aynı hesaba çıkıyor
    ben yanlış anlamışım. Teşekkürler. Evet hesap aynı

6. Ne kadar masum bir KAP gibi gözüküyor değil mi? Spk bunu onaylar mı sizce. Bu resmen düzenbazlık. 21 eylül atılan kapı okuyun.Merit Turizm'in gündeminde sermaye artışı yok. Akabinde patron satışlarıyla hisseyi baskıla ve birileri düşükten toplasın. Sonra tavan serileriyle 70 den 270 e çıkart ve bu arada spk nın uyarı sorusuna olağanüstü bir durum yok de. Şimdi de utanmadan sermaye artırım kapı at. Bu yükseliş hareketinde hisseyi kimler almış bi baksın bakalım spk. Bundan ala spekülasyon mu olur. Üstelik Kamu aydınlatma platformuyla tescilli. Takip edeceğim bu işi. Ytd.

7. Yada vazgeçtim banane antoni kuin her taraf soyguncu zaten. Bunu satınca sağlam diye başka bi hisseye geçmiştim orda da patron tahtacı el ele veriyorlar odunu.

1 e 60,,,,%6000 demek bu.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 128/167 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •