Sayfa 120/166 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 953 - 960 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Ne.kadar saçma ne yaptı hangi hareketi yaptı bu cezaların hepsini birden yiyecek durum oldu.bu sipari ceza patron ya Başkaları mallanmasin istiyor bu iyi elinde.mal.olanlara yarar yok satamayalim diyeyse oda mantıksız bu cezayı isteyen hisseyi dusururse kime satacak k.t öyle bankadan alışı bilmez bence hisse gider korkmaya gerek yok

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Spek,

Bundan başka yasak yok, tedbir yok, kısıtlama yok.

10 tavan yapsan da

10 taban yapsan da

Tabanları aklından geçirme, hissen değerli, aşağı gelse de alsam diyen çok

Yarın makinanın motoruna, suyuna, şanzımanına kılına tüyüne bak

Dümen sende.

öptüm

ytd.

3. Ky yüklenmiş. 96 emir 12923 bekleyen...
    Dünya kadar gunlerce tavan tavan giden senet varken merıti görmek tam bir akıl tutulması..

Kaldıkı gunluk işlem bıle olmayan senetler bunlar. Ya taban ya tavan olurlar genelde. Ortası pek yoktur. Sen kalk
    Fiyat istikrarı sağlayacam diye bu senetlere İnternet yasağı getir yatırmcının ayağına sık.

100 tl altından toplarız artık sadece süreç uzadı..
    Son düzenleme : kwon3; 26-01-2021 saat: 10:14.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Fıyat istikrarıda sağlanmış oldu.. ... .. Yatırımcı lehine.. Hergun yüzde on eksı yazarak..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. tabanda bekleyen 270 emir 25853 lot, toplam 1858 lot işlem ile kapattı.

6. Hiç temettü verdi mi bunlar bilen var mı eskilerden. Araştırdım bulamadım böyle bir bilgi. Teşekkür ederim şimdiden.

7. Dostum bu hisse temettü için alınmaz, vermesın zaten. Yarında tabanız, en geç cuma tabandan tavana döneriz.. Kardan zarar ettik bistin bıze armaganı..ky yı koruyorlar.. Sağlık olsun..

8. 2017'de özsermaye 16 mln iken 2018'de 40 mln üzerine çıkmış birden.

Bilen varsa cevap verebilir mi bu arada herhangi bir değerleme mi yapılmış acaba?

Sayfa 120/166 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •