Sayfa 49/166 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 385 - 392 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Kârlı bir şirket bedelsiz potansiyeli yüksek bir hisse ayrıca sürekli işlem görmeye başlarsa hissenin fiyatı nerelere gider kimse kestiremez.Ytd

merit, bilanco zamani 1 aydan az sure kaldi..merit hissesi her gecen gun lehine isliyor..zarar riski yok kari kasada biriktiriyor..fiyat her gecen gun fazla geri gelmeden hizlanacaktir.. bolunme olmasa hedef 1 gram altin . benim hedefimdir.. bolunme isleri olursa gram altin rakamina ulasmayi erkene alur.

Sağlık turizmi gelecek vaadediyor
    Çeşitlenen turizm içinde büyüyen alanlardan biri sağlık turizmi. Türkiye bu alanda daha çok öne çıkacak gibi görünüyor. Tıpkı genç otellerimiz gibi tıbbi yönden ileri teknolojiye sahip, nitelikli sağlık komplekslerimiz mevcut. Turizm altyapısı ile ortak paketler ortaya konup, bir hayli ileri hizmetler sunuluyor. Fiyat cazibesi ile de son yıllarda hızlı bir büyüme ivmesi yakalamasını bildi. Saç ekiminde 2019da 500 bin kişi ağırlandı. Estetiğin yanı sıra diş tedavisi için Amerikadan, Kanadadan turist geliyor. Rakamlar 2019da sağlık turizminden elde edilen gelirin 1.5 milyar doları bulduğunu gösteriyor. Bu alanın 2023 hedefi ise 10 milyar dolar.
    Merit in de ,turizm kompleksini geliştirmesi gerekir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    merit, bilanco zamani 1 aydan az sure kaldi..merit hissesi her gecen gun lehine isliyor..zarar riski yok kari kasada biriktiriyor..fiyat her gecen gun fazla geri gelmeden hizlanacaktir.. bolunme olmasa hedef 1 gram altin . benim hedefimdir.. bolunme isleri olursa gram altin rakamina ulasmayi erkene alur.
    http://bigpara.hurriyet.com.tr/altin/gram-altin-fiyati/

Neler diyorsunuz sn meho,,,296 tl gram altın.
    Bir yanlışlık olmasın
    Son düzenleme : olimpik forum; 20-01-2020 saat: 21:44.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

arkadaslar..cok fazlami soyledim.1e10 alt tarafi..isbir 500 bine dayanmis..1e1 yapsa bir milyon olur.. her ikisinin ozsermaye artis oranlarini takip ettinizmi.kar duzenli kar artis oranlarinida hesap ederseniz.birde risk hesabi yaparsaniz ,merit in riskide olmadigini gorursunuz..merit ozsermayesi 3e katladiginda o 1 gram altin rakami kendiliginden gelir. onemli olan bu tur hisseleri bu rakamlardan kesfetmektir. ege endustrisini kefettigimde, yillik 1 trilyon kar ediyordu. bircok sirket var ama ornek olarak ege en yeterli..gelecegi onceden gormek bu hisselerde bircok varyasyonlarin bir araya gelmesiyle tespit edilirler. ve bu firsatlar her donemde yakalanmaz..baskada bisey soylemeye gerek yok..bu benim hedefimdir yatirim tavsiyesi degildir.

6. Mehoya katılıyorum hedef gerçekçidir fakat vade 1-2 senedir ve Pöipden çıkıldığı taktirde realize olur..Şirket kar sermaye dengesi çok ilginç uzun vade sabır ekranlardan uzak durmak böylesi hisseler için önemlidir..

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    arkadaslar..cok fazlami soyledim.1e10 alt tarafi..isbir 500 bine dayanmis..1e1 yapsa bir milyon olur.. her ikisinin ozsermaye artis oranlarini takip ettinizmi.kar duzenli kar artis oranlarinida hesap ederseniz.birde risk hesabi yaparsaniz ,merit in riskide olmadigini gorursunuz..merit ozsermayesi 3e katladiginda o 1 gram altin rakami kendiliginden gelir. onemli olan bu tur hisseleri bu rakamlardan kesfetmektir. ege endustrisini kefettigimde, yillik 1 trilyon kar ediyordu. bircok sirket var ama ornek olarak ege en yeterli..gelecegi onceden gormek bu hisselerde bircok varyasyonlarin bir araya gelmesiyle tespit edilirler. ve bu firsatlar her donemde yakalanmaz..baskada bisey soylemeye gerek yok..bu benim hedefimdir yatirim tavsiyesi degildir.
    Herkesin kendine göre bir hedef var tabiiki,
    burası borsa,olmaz diye de birşey yok,
    Fakat şirketin bu fiyatları görebilmesi için altını doldurması gerektiğini düşünüyorum.
    Yani her yıl şöyle 15-20 milyon kar etmesi,,net holdingin merite yeni işler yüklemesi lazım.
    Sermaye tavanının 32 den birden 200 e çıkartılması,bu fikri doğrular nitelikte olsada,henüz böyle birşey ortalıkta yok.
    Tabii borsada beklentiler her zaman satınalınmakta.
    Örn,balat,,özkaynağı ekside olan şirket,yeniden yapılanmaya gireceğim dedi,,1 e 10 yaptı.
    Merit in de çok ufuklu vizyonunu açıklaması durumunda ayni hareketleri yapmaması için bir neden yok.

8. Maalt 95 lerde MERİT 25 lerde geziyor.

Sayfa 49/166 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •