Sayfa 53/166 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 417 - 424 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

Bürüt takasa benziyor ama biraz farklı, aldığız gün satabiliyorsunuz ama satıştan elde edilen para t2 gününe kadar kullanılamıyor.

sip kagitlari nedir ne ise yarar. bilmeyenler bulasmayin... gidin nirmal kagitlara girin.. sonrada gelip aglamayin..alirsanuz alin verirsenuz verin...aldim geldim katildim.. burasi borsa ,sagi solu belli olmaz.

Sakin olalım,bilmeyenlere yardımcı olalım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

İngilizler duyurdu! Koronavirüs Türkiye'ye yaradı
    İngiliz Daily Express gazetesi, Türkiye'nin koronavirüs tehlikesi olmayan güvenli bir tatil durağı olarak tercih edilebileceğini yazdı. Haberde yayınlanan haritada, kısa uçuşlu tatil önerileri için Türkiye, Polonya, Macaristan yeşil renkle gösterildi. Haritada uzun uçuş tatilleri için de koronavirüsten etkilenmeyen Barbados, Jamaika ve Meksika yer aldı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Hissenin ne kadar ucuz kaldığı ortada bir pkent bir maaltla kıyaslandığında çok açık bir şekilde farkediliyor.Ytd

6. Genel kurul ..

Ekran Alıntısı.jpg

7. Denetim raporunda 2019 ve sonrasında temettü verecek deniyor..Bu kurulda temettü açıklanmasını bekliyorum..Yeni yönetim kurulu da 3 yıllığına seçilecek..Kar beklentimden az geldi nedeni bilançoda göremedim.Faaliyet karI %66 artmasına rağmen..Herhalde Voyager şirketi temettü az verdi bu sene yeni yatırım vs yaptığı vs. için..Temettü verirse 2.88 tl 5000 lotu olan 15000 TL gibi temettü alacak..Şirketin zarar etme ihtimali yok gelirler garanti..sağlam bir karda mesela 30 milyon TL karda 5000 lotu olan 60 bin TL temettü alır.Uzun vadeci olanlar bu fiyatlar çok iyi tabii pöip de hisse alan yok satan yok o ayrı..

8. Temettü verilmemesine sermayeye eklenmemesine oy birliği ile karar verilmiş.Bu şe kilde teklif edilecek.Resmi açıklama bu şekilde.Kaynak kap bildirimi.

Sayfa 53/166 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •