Sayfa 160/166 İlkİlk ... 60110150158159160161162 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Besim - Ağaoğlu - bodrum - Milas - nthol- geri alim- yanan ormanlar -
    Para kokusu geliyor gibi

2. Sabır sabır.

Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Besim - Ağaoğlu - bodrum - Milas - nthol- geri alim- yanan ormanlar -
    Para kokusu geliyor gibi
    6 aylıkta kıbıs voyager zarardaydı. 9 aylıkta orası kara geçerse 1 Ekim ana pazar geçiş beklentisi ile birlikte acaba hak ettiği yerlere gelir mi? Bu kadar bıktırıcı seanslar, hedefin çok farklı rakamlar olabileceğine işaret mi acaba?

Bekleyelim görelim.
    13 temmuz ana pazar başvuru sonucunu heyecanla bekliyoruz. Bayramlarla birlikte açılan kıbrıs turizm paArında bakalım ne kadar toparlanabilmiş. Hepsinin cevabını muhtemelen kasım başına kadar alacağız. Sabır.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyedi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir. Bana bakıp alım satım yapmayın. Kendi aklınıza beyninize göre alım satım yapın

3. Merit te sabrın sonuna geliyor muyuz?

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    6 aylıkta kıbıs voyager zarardaydı. 9 aylıkta orası kara geçerse 1 Ekim ana pazar geçiş beklentisi ile birlikte acaba hak ettiği yerlere gelir mi? Bu kadar bıktırıcı seanslar, hedefin çok farklı rakamlar olabileceğine işaret mi acaba?

Bekleyelim görelim.
    13 temmuz ana pazar başvuru sonucunu heyecanla bekliyoruz. Bayramlarla birlikte açılan kıbrıs turizm paArında bakalım ne kadar toparlanabilmiş. Hepsinin cevabını muhtemelen kasım başına kadar alacağız. Sabır.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyedi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir. Bana bakıp alım satım yapmayın. Kendi aklınıza beyninize göre alım satım yapın
    Bence bugüne kadar olan baskı toplu geçişlerin içerisinde adının geçmeyecek olmasıydı. Ki bu olumsuz beklenti geçtiğimiz gün yeni pazar düZenlemelerinde adının geçmemesi ile sonuçlandı. O günden beri yavaş ama dikkate değer dengeleminmeye başladı. Bugün fiyat 16 nım üstüne çıktı. Çaktırmadan da yükselmeye deva m etmekte. Kısa süre içerisinde acaba pazar değilikliği sonucu mu çıkacak? Sabrediyoruz. Sadece bekliyoruZ. Hem de merakla.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30
    Seneyi aşkın süredir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.

4. Şimdi sıra bizim kumarimizda....

5. Meritin anapazar başvurusu 2,5 ayı geçti.spk dan hala cevap yok.bununla ilgili maks süre v.s. gibi süreci bilen var mı?

6. Yaşasın Merit 7 ekim de hak ettiği ana pazarda işlem görmeye başlayacak

Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Meritin anapazar başvurusu 2,5 ayı geçti.spk dan hala cevap yok.bununla ilgili maks süre v.s. gibi süreci bilen var mı?
    Mükemmel. Beklentimiz nihayet gerçekleşti. Neden bu kadar sıktıklarının sebebi ortaya çıktı.

Nihayet hak ettiğimiz ana pazara çıkıyoruz.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir.

7.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Mükemmel. Beklentimiz nihayet gerçekleşti. Neden bu kadar sıktıklarının sebebi ortaya çıktı.

Nihayet hak ettiğimiz ana pazara çıkıyoruz.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir.
    Çok bekledik ama degdi.
    Çok çok az lot var.
    Meritin ismi yeter.piyasa değeri çok düşük.
    30-40 olsa şaşırmam.

Millet bedelli,den yediğini tokatı inşallah çıkarır.

Sayfa 160/166 İlkİlk ... 60110150158159160161162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •