Sayfa 35/166 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 273 - 280 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. İşbir den vaz geçilmez.

2.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    3000 lot işlem var zaten tek aracıdan 2000 yok demekki 2 kurumdan çalışıyorsun.Çok profosyonelce
    Biri halkbnk o kendi hesabim
    Diger validem icin ayri kurum validemin portfiyde bende bide emeklilik fonum icin ayri kurum

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Isbirden vazgecilirmi hic olimpik hocam
    O nda satis yapmam beklentim yuksek isbirde 400 leri kircak ins. Ver elini 700 ler.
    Taze kurular 5.45 maiyetleri 9 larda postaladim.
    Oylum dan iyi kâr aldim. Ardindan 2 haftalik %8 lik petun macerasi ve 2 gundur merit te toplamaya basladim
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Herkes burada olduğuna göre işbiri bıraktınız demek.

4. Bu merit e sayende takıldım yalan yok tipitip.Baktım ettim alöalıyım dedim.Hakkını teslim edim.Ama önceliğim yibitaş sonra işbir sonra merit.Ekleme yapamam böyle beklerim o ayrı.

5. Ya yibitas var biraz
    Ama 2500 altina gelirse alcam lakin alamadim bi turlu.cok zor almak bu ara

6. 2700 e verir bugün satıcılı çünki.

7. Kayıtlı sermaye tavanını neden yükseltti düşündürüyor doğrusu elbette yükseltmesinin bir nedeni vardır.İlerleyen zamanda işin rengi netleşecektir.Ama şunu iyi biliyorum ki bu hisse bu fiyatlarda çok durmaz 40-50 fiyatlarını görecektir diye düşünüyorum.KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Zaten o düşünce ile 6 lardan 14 lere geldi.Saha sonra gevşedi 11 12 arası uzun zaman kaldı ilk defa 13 üstğ hareketleri bu hafta yaptı.Sermaye tavanı için ek süre isteyebilirdi istemedi.Ama %10 luk günlük baraj benim canımı sıktı biraz

Sayfa 35/166 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •