Sayfa 73/166 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 577 - 584 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Çok güzel hareketler bunlar

2. Arkadaşlar nthol ün ilk çeyrek bilançosunda bişey dikkatimi çekti. İştiraklerinden olan merit in 600 küsür bin kar da olduğu belirtilmiş. Ancak bu fiyata şirketin faaliyet karları dahil edilmemiş. Geçen yıl ilk çeyrekte bu fiyata faaliyet gelirleri de dahil edilmiş ve 1 milyon üzeri bir kar yazmışlar. Burdan ben şunu çıkardım merit ilk çeyrek faaliyet karları hariç 600 bin karda. Ayrıca net holding sanırım merit in artık büyüdüğünü yuvadan uçması gerektiğini düşünmeye başlamış bile. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by harsh Yazıyı Oku
    Arkadaşlar nthol ün ilk çeyrek bilançosunda bişey dikkatimi çekti. İştiraklerinden olan merit in 600 küsür bin kar da olduğu belirtilmiş. Ancak bu fiyata şirketin faaliyet karları dahil edilmemiş. Geçen yıl ilk çeyrekte bu fiyata faaliyet gelirleri de dahil edilmiş ve 1 milyon üzeri bir kar yazmışlar. Burdan ben şunu çıkardım merit ilk çeyrek faaliyet karları hariç 600 bin karda. Ayrıca net holding sanırım merit in artık büyüdüğünü yuvadan uçması gerektiğini düşünmeye başlamış bile. Ytd
    Sayın Harsh kardeş nthol 2020 ilk çeyrek bilançosunu detaylı şekilde inceledim.Ayrıca 2019 ilk çeyrek bilançoyu da inceledim. 2020 ilk çeyrekte MERİT 2,416,317 Net HASILAT VE 615590 tl kar açıklamıştır. 2019 İlk çeyrek te ise 1,591,264 net hasılat ve(161,723) zarar açıkladığı görülmektedir. 2019 ve 2020 yi kıyasladığımızda 2020 nin ilk çeyreğinin 2019 yılı ilk çeyreğinden iyi olduğu gayet açıktır.sizin sunduğunuz bilgileri bilançoda bulamadım bilançonun neresinde yazdığı konusunda bilgi verirseniz sevinirim. YTD

4.  Alıntı Originally Posted by safranog Yazıyı Oku
    Sayın Harsh kardeş nthol 2020 ilk çeyrek bilançosunu detaylı şekilde inceledim.Ayrıca 2019 ilk çeyrek bilançoyu da inceledim. 2020 ilk çeyrekte MERİT 2,416,317 Net HASILAT VE 615590 tl kar açıklamıştır. 2019 İlk çeyrek te ise 1,591,264 net hasılat ve(161,723) zarar açıkladığı görülmektedir. 2019 ve 2020 yi kıyasladığımızda 2020 nin ilk çeyreğinin 2019 yılı ilk çeyreğinden iyi olduğu gayet açıktır.sizin sunduğunuz bilgileri bilançoda bulamadım bilançonun neresinde yazdığı konusunda bilgi verirseniz sevinirim. YTD
    2019 bilançoda iştiraklerde yıldız işareti meritte varken 2020 de merit ten yıldızı kaldırmışlar. Yıldızlı olan iştirsklerin faaliyet karları dahil edilmiş yani merit o anlamda diğerlerinden ayrılmış. Belki sehven yapılmış da olabilir ama dikkatimi çekti paylaşayım dedim üstad.

5.  Alıntı Originally Posted by harsh Yazıyı Oku
    2019 bilançoda iştiraklerde yıldız işareti meritte varken 2020 de merit ten yıldızı kaldırmışlar. Yıldızlı olan iştirsklerin faaliyet karları dahil edilmiş yani merit o anlamda diğerlerinden ayrılmış. Belki sehven yapılmış da olabilir ama dikkatimi çekti paylaşayım dedim üstad.
    Teşekkür ederim kardeşim. Benimde dikkatimi çekti 2019 son çeyrekten itibaren yıldız kaldırılmış bu şu anlama geliyor nethol grubu şirketlerinden bağımsız olarak ta esas faaliyet karı elde edecek hayırlısı olsun bakalım göreceğiz...

6. Bilanço ne zaman bu meretin

Ağustos ayının 10'nuna doğru gelir, tahminen.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

8. Ya kimseler yok yada millet hareket bekliyor bilgi paylaşmak için. Ben Merit'i çok uzun süre takip ettim işlem gördüğü pazarda şuan için en ucuz kalan ender hisse. Neredeyse defter değerinde işlem görüyor. Hareketleri de orta vadede bir şeylerin olacağı izlenimi veriyor. galiba tahta yapıcı henüz yeterli pozisyon açamadı gibi. Böyle mehter marşı kıvamında hareketlere bir süre daha devam edecek. YTD'değildir

Sayfa 73/166 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •