Sayfa 165/166 İlkİlk ... 65115155163164165166 SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

6 haziranda temettü var.

Kaç günden beri ilk defa bir atak yaptı.hoteller dolu,yer yok,sezon açılıyor,hissenin düşmesi anlamsızdı,ama burası borsa.
    Günü yeşil kapatması,ciddi çıkış için ilk sinyal olur.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Konsolide bilanço geçişine dikkat! Zira çok önemli.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Kaç günden beri ilk defa bir atak yaptı.hoteller dolu,yer yok,sezon açılıyor,hissenin düşmesi anlamsızdı,ama burası borsa.
    Günü yeşil kapatması,ciddi çıkış için ilk sinyal olur.
    Telegram grupları sessizliğe büründü. Milleti bilgilendirmek isteyen benim gibiler gruplardan çıkarıldı. Ben de eski yuvama yani hisse net e döndüm.
    Konsolide bilanço demek voyager in yaklaşık 1/5 inin merit bilançosuna gireceği ilk bilançonun 6 aylık bilanço olacağı anlamına geliyor. Bu denli büyük bir değerin bilançoyu baştan aşağı değiştireceğini görmemek aptallık olur. Şu kadarını söylemek lazım . Merit in 3 aylığındaki karı sadece otel işletmeciliğinden gelen karıydı. Ancak 6 aylık bilançosundaki göreceğiniz kar bu otel işletmeciliğinden gelen kar+ voyager in karının 1/5 i olacak . Çok büyük olasılıkla çok sürpriz rakamlara gebe bu nedenle. İşte tüm telegram gruplarındaki bu derin sessizlik bu yüzden .

Benden hatırlatması sadece.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik bir küçük yatırımcının muhabbetidir

4. Yukarıdaki güzel haberlere bakınca bugünkü hareketi yükselişin başladığının teyidi olarak algılanabilir mi?

Çok sıktın be tahtacı. Birşeyde toplayabilsen oda yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yılsonu neredeyse tüm şirketler değerleme yapacak.. bakalım bunun değerlemesi nasıl olacak..çek bakalım otellerin kıbrısın güncel değerlemelerini
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7. hadi artık açıkla şu bilançoyu. konsolide özellikle önemli.

Ramazandan sonra sezon açılır,,,antalya-mersin-ege deprem korkusundan Kıbrısa kaçar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 165/166 İlkİlk ... 65115155163164165166 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •