Sayfa 87/166 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 689 - 696 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. 2017 de alınan kararlar neticesinde bi bedelli artışı düşünülmüş hemde iyi bir oran ancak ne olduysa tekrar başvurup geri çekmişler kararı.Sermaye tavanı o zaman 32m ulaşılacak 31m küsür şimdi 200 m tavan var.E artık yapsınlar dimi.

2. https://dergipark.org.tr/tr/download...le-file/462857 eski bir araştırma ama ben biraz inceledim. Bazı ipuçları var. Bu güne aynı araştırmayı şimdiki fiyatlara uyarlarsak karşımıza MERİİT için çok astronomik bir rakam çıkıyor. Sadece bir fikir oluşturması adına önemli bir makale. Kimseyi etkilemesin. YTD'değildir

3. Maşallah hacim yükselişi destekleme başladı. Galiba birinci dalga boyutu tahminimden biraz daha büyük olacak. Ben esasen yıl sonuna doğru yapacağı esas harekete odaklıyım. YTD değildir.

4. Henüz akşam seans kapanışı olmadan, tarihi hacim rekoru kırıldı. Hem lot bazında hemde tl bazında. Benim için bunlar sağlıklı yükselişler çünkü her yeni maliyetlenme yeni bir atak demek. Haliyle alanda kazanmak isteyecek. Benim hisse toparlanmalı dediğim işte tamda buydu. 40.8 zirve denemesinde hisse 4 tavanda yorulmuş ve beşinci tavanı göremeden ki o günde en yüksek ikinci hacim yaşandı kendisini geri salmıştı. Bakalım yarından sonra ne olacak? Eğer yeteri kadar toplandıysa satışları karşılıyorlar müthiş yok hala mal toplamakla meşgullerse geçen ki yarım kalan ralli tekrarlanır. YTD değildir.

5. Atılan kapın olumsuz etkisi olur mu hilal66

6.  Alıntı Originally Posted by Napolyon17 Yazıyı Oku
    Atılan kapın olumsuz etkisi olur mu hilal66
    Bende yeni okudum bu meritte özel bir karar değil. 20 günlük bir kapama gibi duruyor şimdilik ben etkisinin olacağını dusunmuyorum. Yalniz isteseler çök rahat kullanabilirler. Yarından sonrası zaten yone etki edecek bir gün olurdu bence Perşembe daha önemli duruyor.

7. Arkadaşlar bu haber zaten seans içersinde saat 15:00 itibariyle kıbrıs gazetelerinde kamuya açıklanmış

8. Zaten ayın 4 ünde Bulgaristan daki hotel in açılışı ile hareket başlamıştı bugün gelen kapta merit i içeren durumda faaliyetlerinde bir kısıtlamadan bahsedilmiyor spek kullanıyor bence haberi sessizce izlemeye devam al sat tut tavsiyesi değildir

Sayfa 87/166 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •