Sayfa 92/166 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 729 - 736 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Sıkıntı yok isteğin saatte yaz rahat ol.👍👍👍

2. Merit'in defter değeri 18.28 Tl. Biliyor musunuz. Üzerinde 18 Bedelsiz var biliyor musunuz. MERİT: DD/PP:5.37 TL. (Borsa fiyatı 105 TL.) METUR defter değeri: 0.09 kuruş METUR DD/PD:86.7(BİST en son fiyatı: 7.4 TL) AYCES defter değeri 8.63 TL. DD/PD:11.95 TL. Bist en son fiyatı: 103 TL. B-İ-L-İ-Y-O-R-M-U-S-U-N Küçük Yatırımcı Dostu...YTD'değildir.

3. Başka hisseler ile kıyas götürmeyecek bir fark bariz olarak ortada ama onun peşinde değiller algı yaparak üstten satıp alttan almak peşinde böyle yapacaksan sürekli müzayede de 500 den fazla hisse var yetmezse yurt dışı var oynan oyun çok çirkin inşallah sayın Calumeno nun haberi vardır zira tersi çok pistir bi yerlerinizden tavan yaptırır haberiniz olsun
    Asla yatırım tavsiyesi değildir tamamen hayal ürünüdür
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

4. Hilal kıyaslamaların güzel yorumlarında fakat şu da bir gerçekki bizim piyasalar bu verilere pek aldırış etmiyor.spekler tabi günümüz modern adları artık piyasa yapıcıları oldu Onlar ne isterse o oluyor biz küçük yatırımcılar elimizden gelen tek şey alıp beklemek nasibimiz varsa kazanırız bileşeyler inşallah. Şu an için ben merıt hissesini olumlu bakıyorum .düşe kalka bi yerlere gider inşallah yatırımcısını üzmez hele bide şu aşı olayıda çözülürse çok daha güzel olur gibi geliyor bana.Yazdıklarım benim düşüncelerim

5.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Merit'in defter değeri 18.28 Tl. Biliyor musunuz. Üzerinde 18 Bedelsiz var biliyor musunuz. MERİT: DD/PP:5.37 TL. (Borsa fiyatı 105 TL.) METUR defter değeri: 0.09 kuruş METUR DD/PD:86.7(BİST en son fiyatı: 7.4 TL) AYCES defter değeri 8.63 TL. DD/PD:11.95 TL. Bist en son fiyatı: 103 TL. B-İ-L-İ-Y-O-R-M-U-S-U-N Küçük Yatırımcı Dostu...YTD'değildir.
    Değerli arkadaşlar hilall66 benim bu topikte yorumlarını çok isabetli bulduğum bir yorumcu hisse diplerde iken buralara geleceğini söylemiş birisi işbir de de aynı şekilde isabetli yorumlara imza atmış birisi tabikide hepimiz biliyoruz ki pskolojik baskı yapıyorlar bugün yapılan tam taban bile değil amaçları gözlerine kestirdikleri birkaç ky nın ellerindeki lotları da almak gerisi 50 100 şeklinde zaten şunuda söylemek lazım bu düzeltme zaten böyle olması normal kendi düşüncem herşey olumlu sağlıcakla ytd.

Aycese bak merit'i geçti

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Oyun içinde oyun bitmez. Burası sabır işi. Lakin o da küçük yatırımcının zaafı. Panik ve telaş. Bakın arkadaşlar. Merit için hissede olanların korkmasını gerektirecek hiç bir durum yok ortada.Bu gün dahil geriye doğru son üç günün toplam işlem hacmi şuana kadar: 49.506 lot. Ortalama maliyet 98 TL. En çok işlemi 22 Eylül günü yapmış ortalaması 101, 75. 25.900 lot gibi. Geriye 23 Eylül 16.071 lot ve bu gün şuana kadar 7.535 lot. Peki sormak lazım. Tabana yazılan 7.000 lot bu hisse için bir emirle kalkacak lot değil mi? Öyleyse niye kaldırılmıyor? Yada tabana satış koyan gerçekten satmak için mi koydu o lotları? Eğer hisse satmak isteyen olsaydı basardı tavana millet girerdi sıraya ve istediği kadar malı bir iki gün içinde satar rahatlardı. Ben ısrarla Merit için henüz hareket erken derken işte bütün bu olasılıkları düşünerek diyordum. İstediği kadar malı elinde olmayan muhteremler kıvranıyor. Aşağı yukarı bir çoğunu da küçük yatırımcıya kaptırdı elindekilerin. Bir yiğit çıksa 10.000 alış girse hemde tabandan inanın direk hisse tavan çünkü korkar ve satışları hepten silerler. Kimsenin mal kaybetme lüksü yok. Demedi demeyin özellikle hissede düzeltmede yakalananlar ki; biride benim hiç endişeye gerek yok. Tiyatroyu izlemeye devam zamanlarının olduğunu sanmam. Yarın da aynı oyuna devam etsin inanın elinde avucunda ne varsa gider. Ha şu da var. denilebilir ki satıcılar dağınık biz düşünüyoruz da onlar bunu düşünmüyor mu sanıyorsunuz. Hepsi algı hepsi panik havası yaratmak için.. YTD değildir. asla.

8. Tşk hilal açıklamaların ve analizlerin için

Sayfa 92/166 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •