Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
Meritte sıkıntılı dönemin en zoru bitti diyebilmemiz için bu gün ve hatta bu hafta iki senaryoyu iyi atlatmamız lazım. Eğer tavan olursak bu gün mutlaka gözünü dolduran bir eşleşme anında ciddi mal boşaltmayı deneyecek. İkincisi cuma kapanış eşleşmesi karanlık odada şayet fiyatımız cumaya kadar iyi bir yere gelirse tabana kadar her yerden satmayı deneyecekler. Bu duyum yada kesin bilgi değil sadece karakterlerini çözdüm biz bu hisseyi size yedireceğiz diyorlar. Merit para ederken satacaklar, sıfır maliyetli zor dönemde bedavadan müthiş para. hala söylüyorum Merite düşük maliyetli küçük yatırımcı ısrarla bekliyor. satan maliyeti yüksek olanlar. Artık onlarda bu işi çözdü gibi hedefe adım adım sadece zaman kaybedeceğiz. Son bir not ben özelden o günler geçtiği için söylüyorum pazartesi ve salı normalde taban oluruz fakat adamların niyeti önemli diye yazmıştım. Bir arkadaşın sorusuna. Pazartesi yatay salı ise son bir hamle yemedi çünkü milletin hafızası balık hafıza değil öyle on binlerce lot tavana yaz bekle yemiyor artık sadece bekliyor alacağı yeri ve zamanı kendisi belirlemek istiyor. YTD'değildir.
Bana yazmıştınız hocam. Velhasıl bugün de karanlık odada gördük patronun satışını. 15 bin varken. En azından tavanı bozmadı. Sabırla beklemeye devam.