Sayfa 89/166 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 705 - 712 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Tüm işlemleri takip ettim 80-88 50 bin den fazla alındı örnek gösterilen hisseler gibi küçük bir işletme değil kocaaa bir zincir spek yine oyun peşinde izliyoruz bakalım

2.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Son bir kaç günde her yerde Merit konuşulmaya başlandı. Uçtu kaç, ikiye üçe katladı vs vs. Kimi kasıtlı kimide bilmeden konuşuyor kasıtlı konuşanların bence amacı henüz Merit alamamış olmaları. Bilmeyerek konuşanlar ise son bir haftayı baz alarak gösterdiği performansı çok buluyor. Oysa Meirt'in bir yere gittiğinin olmadığını bilmiyorlar. AYCES-MAALT-PKENT bunlara bakan yok bunların kaça katladığını bilen yok F/K-D/P kaç bilen yok eğer sektörel bazda bir kıyaslama yapılacaksa bu gün itibariyle Merit'in fiyatının nerelerde olması gerektiğini söyleyen yok. Varsa yoksa uçtu kaçtı çok yükseldi. Burası her şeye rağmen borsa elbette düşecek kalkacak her gün tavan tavan gitmeyecek mutlaka taban olacak ama Merit için bu kadar algı bence yıllarca borsada zarar etmiş acaba buda geri döner mi endişesi olan bu psikolojiyle hareket eden küçük yatırımcının malını sattırmak. Her yatırımcı kendi kararını kendisi vermeli, kimseden etkilenmemeli, alışta da, satışta da kendine bir hedef koymalı. Böyle saçma sapan yazan insanlardan da bence hiç etkilenmemeli. Kimse nihayetinde borsa uzmanı değil. Kaldı ki uzman olsa ne yazar onca uzmanların yatırım danışmanlarının tavsiye ettiği önerdiği hisselerden kim ne kazanmış? Merit için artık benimde sık sık yazmayacağım bir döneme giriyoruz. Yanlış bir algı olmasına müsaade etmek istemiyorum. Sadece şunu diyebilirim, sinirlerine hakim olan, zamanı olan, Merit'e yatırdığı paraya kısa sürede ihtiyaç duymayan filmin sonunu bekleyebilir. Mutlaka sonunda iyi şeyler olacak. YTD'değildir.
    Sayın hocam değerli yorumlarınızı esirgemeyin bizden

3.  Alıntı Originally Posted by Recepix51 Yazıyı Oku
    Sayın hocam değerli yorumlarınızı esirgemeyin bizden
    Sıkıntı yok kardeşim. Mal kıymetli fantazi yapmaya bile gelmiyor. Yola devam rahat ol!

4.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok kardeşim. Mal kıymetli fantazi yapmaya bile gelmiyor. Yola devam rahat ol!
    Hocam doğru söylüyorsunuz şahsi görüşüm bugün balon ellerinde patladı istediklerini yapamadılar böylelikle hedef iyice büyüdü yüksek hacim oluştu bu ikinci testleriydi artık anladılar bence birdaha kalkışmazlar böyle işlere buda kısa vadede kağıdı oluruna bırakmaktır size teşekkür ederiz bizi yanlız bırakmayıp yorum yaptığınız için ytd.

5. 1.9 milyon lot var bitcoin bile daha fazla 1.5 milyon lotu oyak da onuda ky ye satmaz nedeni ceo nun konuşmasında gizliydi bence maraş bölgesi projesi için gerekli finansmana dayanak olacak bence işin uzmanı olan hisse senedi teminat gösterilerek finansman nasıl sağlanır açıklarsa sevinirim takasta geri kalan 400 bin lotun 350 si de beklentiye paralel sat ala girmiyor geri kalan lotlarla elinden geleni yapıyor ama yeri dar oynayamıyor ortada ki lot baskı kurmaya yetmiyor ikidir tersde kaldılar buda kaybettiği malı sadece yukarı sürerek alma seçeneği bıraktı yüksek ihtimal satan arkasından bakar bugün kapanışta ata yatırım elimdeki 24 K lotun 12 sini verdi başkada satan yok alanda ky bende bir ky yim ve malım satılık değil yılbaşını bir görelim önümüzdeki günlerde 1 Ekim de Kıbrıs açılacak diğerleri zaten açık yine 1 ekimde marjlar %15 e çıkacak kimsenin alıp sattığına karışmam ama filmin sonu kimsenin beklediği ölçüde olmayacak YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6.  Alıntı Originally Posted by Timmuçin Yazıyı Oku
    1.9 milyon lot var bitcoin bile daha fazla 1.5 milyon lotu oyak da onuda ky ye satmaz nedeni ceo nun konuşmasında gizliydi bence maraş bölgesi projesi için gerekli finansmana dayanak olacak bence işin uzmanı olan hisse senedi teminat gösterilerek finansman nasıl sağlanır açıklarsa sevinirim takasta geri kalan 400 bin lotun 350 si de beklentiye paralel sat ala girmiyor geri kalan lotlarla elinden geleni yapıyor ama yeri dar oynayamıyor ortada ki lot baskı kurmaya yetmiyor ikidir tersde kaldılar buda kaybettiği malı sadece yukarı sürerek alma seçeneği bıraktı yüksek ihtimal satan arkasından bakar bugün kapanışta ata yatırım elimdeki 24 K lotun 12 sini verdi başkada satan yok alanda ky bende bir ky yim ve malım satılık değil yılbaşını bir görelim önümüzdeki günlerde 1 Ekim de Kıbrıs açılacak diğerleri zaten açık yine 1 ekimde marjlar %15 e çıkacak kimsenin alıp sattığına karışmam ama filmin sonu kimsenin beklediği ölçüde olmayacak YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Güzel bir analiz işte klasiğin dışına çıkmak bu dur. Kim alır kim satar onemlimi 6 ay önce malûm fiyatlara burun kıvıranlar şimdi 12 bin lotu tavanı bozmadan satabiliyorlarsa düşünmek lazım. Ne değişti? İşte bu sorunun cevabını bulan malına sahip çıkıyor küçük yatırımcı eski küçük yatırımcı değil üç beş kuruş kazanıp kenara çekilmiyor. Filmin sonunuda merak ediyor. Öyle oluncada hep bana rabbena yok. Bir sana bir bana var. Ytd degildir

7.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Güzel bir analiz işte klasiğin dışına çıkmak bu dur. Kim alır kim satar onemlimi 6 ay önce malûm fiyatlara burun kıvıranlar şimdi 12 bin lotu tavanı bozmadan satabiliyorlarsa düşünmek lazım. Ne değişti? İşte bu sorunun cevabını bulan malına sahip çıkıyor küçük yatırımcı eski küçük yatırımcı değil üç beş kuruş kazanıp kenara çekilmiyor. Filmin sonunuda merak ediyor. Öyle oluncada hep bana rabbena yok. Bir sana bir bana var. Ytd degildir
    Hocam yarın veya bu hafta ki analiziniz nedir bir düzeltme gelirmi

8.  Alıntı Originally Posted by Recepix51 Yazıyı Oku
    Hocam yarın veya bu hafta ki analiziniz nedir bir düzeltme gelirmi
    Düzeltme yapar mutlaka da zamanı sanki yok gibi. Durmadan hikaye değişiyor. Malum benim hedefime ilk etap olarak çok yakınız yalnız satacak mıyım sanmıyorum. Sadece izliyorum. Yönetici beyanatları sıklaştı böyle ortama da eğer şirketi yönetenler sürekli konuşuyorsa altından bir şeyler mutlaka çıkar. Ne bileyim hissenin cazip hale gelmesiyle bir bedelli mesela. Hemde lot başı 1 lira değil, daha fazla bir rakamdan gibi. Bunların hepsi varsayım ama dikkatli de olmak gerekir elbette. Hareket başlamadan önce maliyeti olanlar için düzeltme çok bir şey kaybettirmez yolun ortasında trene binenler biraz daha temkinli olmalı. Bazı hisselerle kıyas yapılarak şöyle oldu böyle oldu buda öyle olacak demek bence doğru bir analiz değil her hisseyi kendi özelinde değerlendirmek en doğru olanı. MERİT özeline bakmak lazım. Henüz F/K: 6 dayız. YTD değildir.

Sayfa 89/166 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •