Sayfa 2/166 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Geçen hafta itibariyle paydaşınız oldum....Uzun bir yolun başındayız...

2.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Geçen hafta itibariyle paydaşınız oldum....Uzun bir yolun başındayız...
    hoş geldin .....bende ....burada tek idim ...saıyordum
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

3. Merit... birkaç yıl sonra nerde olacaksın, fiyatın ne olacak çok merak ediyorum...

4. BİRİ 7 LOT SATIŞ YAZDIRMIŞ, mkk YA... )

5. Sektörde bir dünya lideri yapacağız, dedikleri Merit de düğmeye basıldı... % 1150 sermaye artışı ve 7.5 TL den alma garantisi geldi....
    Piyasa öncesi işlem platformundan ulusal pazara ve bilahare yıldız pazara geçirme taahhütlerinin hazırlıkları olsa gerek...

Asla yatırım tavsiyesi değildir..

6. Şirketimiz Yönetim Kurulu bugünkü yapmış olduğu toplantısında,
    Bağlı ortaklığımız Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş.'nde yapılmasına karar verilen sermaye artırımına katılmak istemeyen Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş. pay sahiplerine, haklarının korunabilmesini teminen, SPK'nın "Pay Alım Teklifi Tebliği" (II-26.1) hükümleri çerçevesinde, Şirketimiz tarafından, Gönüllü Pay Alım Teklifi'nde bulunulmasına,
    Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş.'nin 31.03.2017 Yönetim Kurulu karar tarihinden önceki son 6 aylık "BİST Günsonu Ağırlıklı Ortalama Fiyatları"nın ortalaması 3,8084 TL olmakla birlikte; Şirketimiz ve Şirketimiz ile birlikte hareket eden Grup Şirketlerimizin dışında kalan ve Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş.'nin sermayesinin %41,07'sine sahip olan diğer ortaklara yönelik olarak yapılacak ve bu ortakların sahip oldukları payların tamamını kapsayacak Gönüllü Pay Alım Teklifi'nde fiyatın, 1 TL nominal değerli her bir payı için 7,50 TL olarak belirlenmesine,
    Gönüllü Pay Alım Teklifi için toplam 7.855.089 TL fon ayrılmasına ve fonun özkaynaklarımızdan karşılanmasına,
    Gerekli izin için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmasına,

oybirliği ile karar vermiştir.

Nasıl bir hareket olacak acaba bu haberle? Hacim çok az.

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Nasıl bir hareket olacak acaba bu haberle? Hacim çok az.
    Yukarı açar, 7.5 garanti, üzeri Allah kerim...

Sayfa 2/166 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •