Sayfa 101/483 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3859 madde; 801 - 808 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Hahaha
    Kelin ilaçı olsa...
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirket varlık fonuna mı yoksa yokluk fonuna mı geçti, dün olduğu gibi bugün de 10-15 kademe çıktı ama hepsini geri verdi.
    Bünyesinde 3 tane devasa banka var, 3-5 milyon alsalar hisse 10 üstüne atar hemen ama nerdeee.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Merhaba geniş bant toplam abone sayısı ve parakende farkı nedir... Toplam abone sayısı 14.3 mu değil mi emin olamadım.1647611312737.jpg

3. Tablodaki tek olumlu şey fiber hattın 7,3 milyondan 9,6 milyona çıkmış olması. 1 yıl içinde çok iyi gelişme.
    Abone başı gelirler, 12 liraya tavuk döner-ayran satan esnaf ile aynı gibi.

4. 2 telekom şirketinin 2021 verilerini yazacam, birincisi fransız ikincisi ispanyol.60-65 milyon nüfuslu 2 ülke.

Piyasa değeri : 28 milyar EUR- 23,5 milyar EUR
    Ciro (yıllık) : 42 milyar EUR- 39 milyar EUR
    Kar (yıllık). : 3 milyar EUR-2,42 milyar EUR
    Temettü(yıllık) :1,8 milyar EUR- 1,58 milyar EUR

Yıllık temettüleri > 1,65 milyar dolar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. şirket için çok olumlu bir haber.daha önce söylediklerimizi özet geçmiş.şirketin en büyük sorunu lisans yenilenmesi ve altyapıydı.bu satın almanında bu sorunları çözmek amaçlı olduğu vurgulanmış.
    şirketin değerinin mevcut satınalmanın çok üstünde olduğu ve bu değerlere çıkarılıp borsada satılacağı çok olumlu bir haber.
    -şirket imtiyazları yenilenecek, lisaslar verilecek , faturalara yapılmayan zamlar yapılıp şirket çok daha karlı bir hale getirilecek ve borsada çok daha yüksek fiyatlara rahatça satılabilecek.....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

7. ekgyo
    halbank gibi ikincil halka arz yapılmış şirketlere baktığımızda sayın temelci gerçekten umudunuza hayran olmamak elde değil.

8.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    şirket için çok olumlu bir haber.daha önce söylediklerimizi özet geçmiş.şirketin en büyük sorunu lisans yenilenmesi ve altyapıydı.bu satın almanında bu sorunları çözmek amaçlı olduğu vurgulanmış.
    şirketin değerinin mevcut satınalmanın çok üstünde olduğu ve bu değerlere çıkarılıp borsada satılacağı çok olumlu bir haber.
    -şirket imtiyazları yenilenecek, lisaslar verilecek , faturalara yapılmayan zamlar yapılıp şirket çok daha karlı bir hale getirilecek ve borsada çok daha yüksek fiyatlara rahatça satılabilecek.....
    %13 küsurluk bir açıklık çok az olduğunu, bunu artırma niyeti için büyük bir avantaj olduğunu daha önce belirtmiştik zaten.
    Hiç zaman kaybetmek niyetinde değiller, onaylar hemen alınıyor, öncelikle bir cazibe merkezi olmalı ki istedikleri fiyattan arz etsinler, ben açıkça iştiraklerini arz edeceğini bekliyordum.
    Bakalım daha neler göreceğiz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 101/483 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •