Sayfa 243/483 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3858 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Hiç işim olmaz bu sıralar alsatla. Heran lisans uzadı haberini çakabilirler. Tahtayı tutan yapıkredi . Günlük 50 milyon lot alsat yapıyor. Spk da olsam el koyardım parasına. Resmen manipilasyon yapılıyor...
    Lisans uzatma haberi öyle hemen bir haftada çıkacak bir haber değil diye düşünüyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Lisans uzatma haberi öyle hemen bir haftada çıkacak bir haber değil diye düşünüyorum..
    Bence çıkar. Zaten herşey önceden planlanmıştır. İkiside devlet kurumu olduğu için sıkıntı olmaz. Hisseler bankalarda olsaydı sıkıntı olurdu. Varlık fonunun alması bu açıdan iyi oldu...

aç, kapa ... aç, kapa... IMKB... sözün bittiği yer...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. kapanis seansinda aldim 10000 lot

5. Yine yapıkredi. Bugünde tekbaşına alsatla çökertti kağıdı. Şunun parasına elkoyunda bidaha dolap çevirmesin borsada. Acıma ey spk manipilasyoncuların malına el koy...

6.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Ben destek çıktımı çakıyo namıssızlar. Yarında çakında bende size çakayım biraz daha.
    Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Şu lisans uzasın bir bakalım. Şirket yeniden bir değerleme yapılsın. 5 dolardan aşşağısı kurtarmaz artık... Bilanço gelsin kartlar yeniden dağıtılacak. Ben kartlara bakmadan " hepinize rest ulan" diyorum😂
    Tahtacı restimi gördü. Bende kare as çıktı. Tahtacınında 5 ası varmış. Birisi hile yapıyor galiba. Paramız bitti mecbur çıkaracaz pantulu gömleği masanın üstüne😁😁

7. TT devreye girmeden endeks toparlanamıyor, bir aksiyon lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Telekom'u bist30 şirketi diye aldık, yan tahtalardan fazla devre kese kese düşüyor.. Allah sonumuzu hayretsin..

Sayfa 243/483 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •