Sayfa 371/485 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 3878 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Tarife zammi baskilanmis dolar dedik 3.ceyrek birsey olurmu dedik . 3 .ceyrek bitiyor . Ttkom hala nasil duserim derdinde . Benim umudum yok bir dedikodu ciksin cikar giderim 2 gundur kendini net belli etti .

2.  Alıntı Originally Posted by Montella Yazıyı Oku
    Yaptiginiz hesap tutmaz nedenlerini yazalim .

Ttkomdan herkes bezmis durumda kullananlar altyapi superonline vodafone olmadigi icin mecburen kullaniyor . Gsm aboneleri internet yuzunden mecburi abonelik bir cogu .

Ttkom da elle tutulur hicbirsey yok . 100 milyon folar kar yazamayan sirkete 2 milyar dolar kar yazarsa dedik oda mumkun degil .

Ttkomun alt yapidan baska hicbirseyi yok . Dedigim gibi abonelerin %50 si mecburen kullaniyor . Ilk firsatta hepsi terkeder zaten . Terketmeleri icinde ttkom elinden geleni yapiyor zaten .

Satilsa desek kim alir bunu ?? 3.5 milyar dolar verilirmi verilirse sadece altyapisina verilir . Tcell superonline alt yapiyi gelistirirse 1 milyar dolar bile etmez bu bana gore .

Zaten 15 yildir ne denli sacma sapan bir hisse oldugu fiyatindan belli arada kalmis . 110 b ye sahol var 90 b ye ttkom . 120 b ye tcell .

Ttkomun elle tutulur yani olmadigndan kimsede alip supurmuyor bence
    Tamam da zaten ttkom un en büyük gücü o altyapısı
    Fiber için harcanan yatırım 10 milyar $ dan fazla
    Nüfusun yoğun olduğu bölgeler dışında ttkom rakipsiz.
    Ayrica 5g icin bu Fiber altyapı gerekecek

Geçen sene 5$ a sattıkları en düşük fiber internet paketi 1 temmuzda 10$ oldu. 24 ay sabit fiyat da yok artık.
    Adamlar fiberde tekel oldular.
    280 lira yerine 500 deseler bile aboneler ödemek zorunda
    3 orta boy pizzanin 250 lira oldugu ortamda 500 lira aylık internet anormal bir ücret de değil ..
    Ayda 1 pizza yeme lüksünden vazgecebilirsin ama internetsiz bir hayat artık düşünülemez.
    Turkiye nüfusunun %90 dan daha fazlasına Fiber getirmişler
    419 bin km fiber .. gerçekten şu an bedavaya işlem görüyor!

3. 12 aylık taahhüt ile 150 lira olan ev internetimi 100 mbs hız ile 460 liraya yeniledim. İlk defa ciddi fiyat artışları gördüm. Bir sonraki sene muhtemelen 500 TL'den aşağı mobil veya internet tarifesi kalmayacak. Buna göre yeniden hesap yapılabilir. YTD.
    Son düzenleme : kalus; 15-09-2023 saat: 00:02.

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    7000 endekste benim portföyde 2 tane sürüngen var... İkisinde de bilanço zararı bekliyor .. ulker ve telekom..
    2022 eylülde takibe aldığım ulker öyle bir evrim geçirdi ki sürüngen formundan en hızlı kuşa evrildi

2022 ekimde takibe aldığım telekom sürüngen formundan anca boynu bükük küheylan moduna geçti:

5. Piyasa ile kavgaya gerek yok . Spot mala birsey olmaz . Endeksden fazla dusuyor endeks arti olsada cakiliyor . Belli ki bilanco iside cacik . Viop dan yolumuzu buluyorz . Taban olsun viop ver spot al 😀😀 care cok baska turlu zaten basa cikilmaz 15 senedir birsey olamayan simdide zor 800 den 8500 e gelen endekse ragmen .

6. Delikanli yoneticiside yok cogunun ne oluyor bitiyor haberide yoktur buyuk ihtimal . Ne lisans durumlari umrunda ne 5g ne satis ne tarife . Tarife 1000 tl olsada gider 1100 tl derler .

Yukarida miami nin dedigi gibi nufusu az olan yerler mecbur tercih ediyor . Varın siz bunun yoneticilerini dusunun 😀😀😀 zorunlulukdn tercih edilen sirket vasif bu

7. Bunun hakki 1 milyar dolar bence oda bu borsa coskusu var ve dosedigi kablolar . Kablolar olmasa ne olacak acaba

Halbuki varyant vs olaylar gida ilac birde buna yaramasi lazim . Insanlar daha coj internet kullanmak zorunda sirkrtler evden calisanlar .

Ama malesef kablodn baska elimizde birsey yok .

Kendi goruslerim zaten hersey ortada 15 senedir

8. tcell, kartal imam hatip satışı yiyor, ttkom da baskan kartal lı değil ordan çıkan para telekom a gelsin)

Sayfa 371/485 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •