Sayfa 373/484 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon
Arama sonucu : 3866 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    bugun - yarın 22,82 ye iğne atıp dönse iyi olur..
    2 günde 15000$ zarar yazdı ;)
    Dönse iyi olur.
    Dönmezse uzun vadeli yatırımci olduk ;)

Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    bugun - yarın 22,82 ye iğne atıp dönse iyi olur..
    bu gün 23.30 dan az aldım ama destek yazmaya çekinir oldum.. her şeyi kırıp geçiyor.. şimdilik 55 günlük pembe var.. adam olacak çocuk 24.18 ve üzeri.. rahat bir nefes için 24.64 ve üzeri gerekebilir..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

endeks için 7550 seviyeleri tepki için uygun olsa da , olası bir dönüşte buranın çalışma olasılığı az gibi duruyor. 7120 bir köşede dursun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

yukarıdaki grafiğin telekoma uyarlanmışı..

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu gün 23.30 dan az aldım ama destek yazmaya çekinir oldum.. her şeyi kırıp geçiyor.. şimdilik 55 günlük pembe var.. adam olacak çocuk 24.18 ve üzeri.. rahat bir nefes için 24.64 ve üzeri gerekebilir..

Grafikler için teşekkürler.
    Ben de ttkom için son alımları yaptım. Daha da almam ;)

Ayrica turkcell den ilave alim yapıp ttkom tcell portföyümu eşitledim.

Who wants to be millionaire ? yarışmasından milyon $ lık soru.

Sıfır maliyetle tuttuğunuz hisselerinizin 2012 yılındaki değerinin 1.5 milyon $ olduğu bilgisi size verilmiş olsun.
    Elinizdeki hisselerin 1 milyon $ olması için kaç yıl beklemeye razı olurdunuz?

A) 3 yıl
    B) 5 yıl
    C) 7 yıl
    D) 10 yıl

6. Telefonica Brazil , Brazilyanın TTKOM u diyebiliriz.

https://tr.investing.com/equities/telef-brasil-on-chart

Geçen yıl nisan ayında 11,40 usd hisse ederi ile 19-20 milyar piyasa değeri ulaşmış

Şu aralar 9,2 usd hisse ederi ile 14-15 milyar piyasa değerine sahip ...

TTkom ise şu sıralar 0,85-0,86 cent ile 3 milyar usd piyasa değerine sahip..

Bir Avrupa ülkesi ya da ABD deki bir telekom şirket ile kıyaslamıyorum.
    Brezilya nufusu hadi Türkiye nin 2 katı dersek, basit hesap önümüzdeki dönemlerde TTkom 7,5-10 milyar usd piyasa değeri arasında dalgalanması tuhaf olmaz.

7. Brezilya dedigin ulke dunyanin en buyuk 8. Ulkesi . Sen ise 22 . Ne ile neyi kiyasliyorsunuz .

Brezilyada bir sistem var duzen var sende ne var . Bizde cakili kaldik gercekler aci malesef .

Soran olursa %70 tarifeyi fiyatliyor dersinz 😀😀😀😀

8. Internete erisim sorunsali olmadigi surece metaverse cagi tm anlamiyla gelmedigi surece bundan birsey olmaz . Bence satilsada alan olmayacak . Rica minnet yalvar yakar 3 5 atan olursa belki oda zaten simdiki fiyati

Bana gore durum bu . Kozal mi satilir thy mi bumu yada tcellin % bilmek kaclik payi bile alici bulur . Bunun kablolari alici bulur . Katmadeger yok

Sayfa 373/484 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •