Sayfa 440/485 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon
Arama sonucu : 3878 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Düzeltme mi düzmece mi bilemedim. Bu işi secim sonrasına mı bırakacaklar acaba??

endeksteki düzeltme halen netleşmedi.. göstergeler yukarı daha ağır basıyor dese de üçgenin dışına çıkmalı..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

bu da TTKOM un son feykleri..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Düzeltme mi düzmece mi bilemedim. Bu işi secim sonrasına mı bırakacaklar acaba??
    Sene başında bilişim çok primlendi, daha gitmez dedikten sonra 2 ayda döviz bazlı 2,3 kat yükselmiş) Sermayesi, bir yazılımcı, bir program, bir bilgisayar.. Gerisini senin ufkun ve zekan belirliyor.

Neyse ben bademcom'da sürünmeye devam )

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu da TTKOM un son feykleri..

Grafikte yönün aşağı gidesi olduğu çok bariz

belki bilanço nedeniyle tutunuyor, belki yeterince boşaltamadıkları için, belki de topladıkları için

zaman gösterecek

30.90 kırılmadığı sürece aşağı önden bahsedemeyiz..

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    30.90 kırılmadığı sürece aşağı önden bahsedemeyiz..

teknik kural olarak %100 haklısınız

Lakin bu nedenle aşağı gidecek yerine "gidesi" var ifadesini kullanmıştım

Öte yandan 14 Subattan beri bu 5 veya 6. sefer bu seyiyelere geldi. Bu kadar çok sefer kritik 30.90 sınırına yaklaşması hoş değil. Her yaklaşma desteğin gücünü azaltıyor.
    i
    Hafta başında akla kara belli olur

Kendi adıma umutlu değilim.

8.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku

dun aldıklarının hepsini verebilir mi bilmek zor ama akşama kadar 2.5 milyonu geçer
    Bofa 2,558,781 lot net satışla günü kapadı

Sayfa 440/485 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •