Sayfa 6/484 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3871 madde; 41 - 48 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. İlerde turkcell'le birleşme ihtimali olur mu diye aklıma geliyor ama iyi mi olur nasıl olur karışık mevzu, tekel olsun istenmez heralde.

2. Gelin gidecek olan sanki Tcell'miş gibi yahu, hisse %5 yaptı.
    Bist 30'un en eşeği bu.
    La havle...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
     Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Bankaların alacağı 2026 ya kadar ki temettü.
    Varlık bunu peşin verirse anlaşılır..
    Yoksa Ttkomun piyasa değeri belirlenmeyecek..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ekleme yapayim,
    burdan alacagınız parayı kredi olarak piyasaya kullandiracaksiniz diye ek madde koyalar
    Bankalara sıcak para girisi olur.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4. 5G'nin yapıtaşı olan fibere yatırım

5G için mobil teknolojilere olduğu kadar fiber yatırımlara da aralıksız devam ettiklerini belirten Türk Telekom CEO'su Ümit Önal, “İnsanı merkeze alan yaklaşımımızla herkesi ‘Değerli Hissettirmek' amacıyla hizmetlerimizi sürdürürken, Cumhurbaşkanımızın internet hızlarının artması ve fiberin yaygınlaştırılması için koyduğu hedefi ödev olarak üstleniyor, artan yatırımlarımızla hız kesmeden Türkiye'yi fiberleştirmek için yüksek motivasyonla çalışıyoruz. Fiber altyapıyı Türkiye'nin her köşesine taşıyarak, 2021 Eylül ayı itibarı ile fiber ağımızın uzunluğunu 353 bin kilometreye çıkardık. Hızla yaygınlaşan fiber altyapımız ile birlikte sabit geniş bantta yeni abone kazanımımızı ve Türkiye'nin internet penetrasyonunu artırmayı sürdürüyoruz" dedi.

“Türkiye'nin dört bir yanını fiber ağlarla ördük”

Sabit tarafta özellikle fiber, mobilde LTE ve altyapı başta olmak üzere tüm iş kolları için yaptıkları yatırımları 10 yılda iki kattan fazla artırdıklarını söyleyen Önal, sözlerine şöyle devam etti: “2021 3. çeyrek itibarıyla baz istasyonlarımızın yaklaşık yüzde 45'i fiberle bağlı durumda. Türkiye'nin dört bir yanını fiber ağlarla ördük. Bu yılki yatırımlarımızla Türkiye'nin altyapıdaki fiberleşme oranını yıl sonunda yüzde 90'lar seviyesine ulaştırmayı hedeflediğimizi söylemiştik. Gururla söyleyebilirim ki; yılı bitirmeden bu hedefe ulaştık".

https://www.iha.com.tr/istanbul-habe...turdu-3421660/

5. İşlem hacmi en yüksek 30 hisse içerisinde sürekli olurdu, bugün yok. Bir bit yeniği var bu işin içinde ya... Hayırdır inşallah.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Dün Tcell %5.5 prim yaptı, bugün de arayı kapatmaya niyeti yok gibi, mal toplu ve de çok kontrollü, neyi bekliyorlar hala.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dün Tcell %5.5 prim yaptı, bugün de arayı kapatmaya niyeti yok gibi, mal toplu ve de çok kontrollü, neyi bekliyorlar hala.
    belki benim son paramla alım yapmamı bekliyordur dedim.9.84 den hepsini bastım
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

8. normalde 11 küsürlerden hepsini satar çıkardım ama bizi beklenti içine soktukları için düşeceğini bile bile satmadım.bugün yarın haber gelecektir.şimdi tam alsat yapayım derim hop yollarlar haberi dımdızlak malsız kalırım ortada .sonuçta olumlu bir haber geleceğini düşünüyoruz.haber beklediğimiz gibi gelirse 20 lere kadar alım fırsatı vermez zaten.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

Sayfa 6/484 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •