Sayfa 441/479 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    teknik kural olarak %100 haklısınız

Lakin bu nedenle aşağı gidecek yerine "gidesi" var ifadesini kullanmıştım

Öte yandan 14 Subattan beri bu 5 veya 6. sefer bu seyiyelere geldi. Bu kadar çok sefer kritik 30.90 sınırına yaklaşması hoş değil. Her yaklaşma desteğin gücünü azaltıyor.
    i
    Hafta başında akla kara belli olur

Kendi adıma umutlu değilim.
    30,90 ı çok buyuk ihtimalle kıracak.
    35 e sürdüğünde, baya kişiyi dökmüştü, kademeler boşalmıştı, tahta hafiflemişti.
    Ancak oradan tekrar geri geldiğinde bu dökülenlerin çoğu 31-32 den aldığı gibi gelen haber kaplar la yeniler de aldı. Şimdi bu kaptırdığı malı yeniden almaya çalışırsa işler biraz çirkinlebilir. Bademlerin malı tatlıdır, yedirmezler)
    Benim takip ettiğim son 1,5 yılda benzer hareketleri çok kez yaptılar. Kopardığı tahtayı geri basması, malı dağıtması sonra aşağıdan tekrar toplamaya başlaması...
    Ekim ayında 19-20 lerden piyasa yıkılırken coğu kişi kol bacak kesti, sattı. O zaman sağlam topladılar, kasımda endeks düşmeye devam etmesine rağmen trlrkomda malı topladıkları için pozitif ayrıştı yukarı gitti.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    1.6 usd altında her yerde alıcı olurum .
    1.6-2 usd arası seçiçi alıcı olurum.
    3 usd üstünde gelene küfür ederim.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    öyle para koymadan tahtayı alıp götüreyim yok herkese bedelini ödeyecek tek tek kimse gerizekalı değil.
    ıspanak paritesine göre bile ederi 3 dört kat dedi bir forumdaş
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

4.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    1.6 usd altında her yerde alıcı olurum .
    1.6-2 usd arası seçiçi alıcı olurum.
    3 usd üstünde gelene küfür ederim.

3 usd uzerı gelenleri karanfillerle ve alkışla karşılamak lazım zira 5 dolara onlar tasiyacak
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    30,90 ı çok buyuk ihtimalle kıracak.
    35 e sürdüğünde, baya kişiyi dökmüştü, kademeler boşalmıştı, tahta hafiflemişti.
    Ancak oradan tekrar geri geldiğinde bu dökülenlerin çoğu 31-32 den aldığı gibi gelen haber kaplar la yeniler de aldı. Şimdi bu kaptırdığı malı yeniden almaya çalışırsa işler biraz çirkinlebilir. Bademlerin malı tatlıdır, yedirmezler)
    Benim takip ettiğim son 1,5 yılda benzer hareketleri çok kez yaptılar. Kopardığı tahtayı geri basması, malı dağıtması sonra aşağıdan tekrar toplamaya başlaması...
    Ekim ayında 19-20 lerden piyasa yıkılırken coğu kişi kol bacak kesti, sattı. O zaman sağlam topladılar, kasımda endeks düşmeye devam etmesine rağmen trlrkomda malı topladıkları için pozitif ayrıştı yukarı gitti.
    Jöleli belediyespor ve bademspor kardeşliğinde, qnb den alınan 30 milyon lot sonrası daha hisse dikiş tutmadı..

6.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Jöleli belediyespor ve bademspor kardeşliğinde, qnb den alınan 30 milyon lot sonrası daha hisse dikiş tutmadı..
    Sonuçta fiyatı onlar belirliyor. Bana düşen sabretmek ve toplamak. Bilançoyu , imtiyaz haberini , blok yada ikincil halka arzı görmeden gitmem. Yokluk fonu 1,30 dolara aldığı kağıtları 3-5 dolar aralığından satmalı. İstedikleri kadar bskılasınlar. Ben inat ettim topluyorum...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

30.90 ile öpüştük, vedalaştık.. umarım bu yazacağım son destekler olur..

günlükte ,ilk destek aralığı 29.66 - 29.30...... dut toplamak için serilen çarşafta 27.62 ile 27.33 aralığında..

haftalıkta 27.26, nokta atışı olur..

iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Sonuçta fiyatı onlar belirliyor. Bana düşen sabretmek ve toplamak. Bilançoyu , imtiyaz haberini , blok yada ikincil halka arzı görmeden gitmem. Yokluk fonu 1,30 dolara aldığı kağıtları 3-5 dolar aralığından satmalı. İstedikleri kadar bskılasınlar. Ben inat ettim topluyorum...
    3 -5 dolar hesabını nasıl yaptığınızı bilmiyorum ama hisse 3 dolar olursa piayasa değeri 10.5 milyar dolar, 5 dolar olursa 17.5 milyar dolar eder.Bu piyasa değerine ulasması için bayağı önemli bir büyüme içinde olması lazım. Zira hali hazırda thyao 12.1 milyar dolarda.

Sayfa 441/479 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •