Sayfa 423/479 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    VALLA YENİ TARİFLERE bakınca bilançoda en az %300 ortalama büyüme olacak 2024 de fizik kurallarına aykırı hareket olur artık bundan sonra kasması.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
    Yapacağı en kral harelet kanal direnci üstüne çıkıp orayı destek yapması
    oda senin işin esozcan .
    ancak ozaman talebi keser tahtadan biraz mal toplama şansı olur sağdan soldan.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
    Bugün bana bir kurum ciddi şekilde bu hisseyi yönetimsel ( belkide haklı ve iyi niyetli olarak ) kötüledi.
    Bende çok iyi biliyorum dedim hatta tüm yatırımcılar çok iyi biliyordur dedim.

.....!!!

bir yerden al raporları gırla gelirken birileride öcü diyor.

valla göreceğiz.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    benim için aylıktaki tekniği oldukça ilgi çekici..
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu günkü kırmızı bar 29.14 TL 0.9646 USD altına inmediği sürece sıkıntı olmayabilir.. ancak altı kapanışlarda 27.26 TL 0.9404 USD
    desteklerini aktif hale getirebilir..iyi çalışmalar..
     Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    hiç bir şey olmaz bundan sonra her düşüşte mal kaptırır durur tahtacı bence.
    Sn kentuf,belirttiğim seviyeler kısada çalışanlar için.... aylık halen dikkat çekici..

tıpkı Cimsanın bacasındaki pozitif uyumsuzluk gibi...

kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    VALLA YENİ TARİFLERE bakınca bilançoda en az %300 ortalama büyüme olacak 2024 de fizik kurallarına aykırı hareket olur artık bundan sonra kasması.
    Yıllarca zam yapmadılar fakat son 3-5 ayda %100 YAKIN bi zam yaptılar. aNCAK 3-5 ayda herşeye çok ciddi zamlar geldi, bunun adı artık zam değil kim ,kime ne geçirirse FİYATLAMASI.

Geçen sosyal medyada biri benim maaşım 3 kat yukseldi mi de internete 3 kat zam geldi diyor da yıllık bakınca haklı ama ;

2019 de asgari ücret 2000 tl en ucuz internet paketi 70 tl

2024 de asgari ücret 17000 tl en ucuz internet paketi 550 tl (bugun abone olursan)

Hala enflasyonu ve asgari ücreti arkadan takip ediyor ve bu zamlar mevcutta taahhüdü olanı 1 yıl -1,5 yıl sonra etkileyecek..

25 dolar -750 tl , en ucuz internet paketi fiyatı olmalı.. Hala ülkedeki en ucuz şeyin internet oldugu ifkrindeyim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    thy'nin döviz bazlı dip testeresinin bitiş zamanlarındaki hareketlerine aşırı derecede benziyor. o zamanlar aha vaka arttı deyip vuruyorlardı kademelere. thy'nin hareketini kimse yakalayamamıştır bence. bunda da 1-1,5-2 dolar arası herkesi döker sonra bir de bakmışız 3,2 dolar tarihi zirvesini de katlamış.

7.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    thy'nin döviz bazlı dip testeresinin bitiş zamanlarındaki hareketlerine aşırı derecede benziyor. o zamanlar aha vaka arttı deyip vuruyorlardı kademelere. thy'nin hareketini kimse yakalayamamıştır bence. bunda da 1-1,5-2 dolar arası herkesi döker sonra bir de bakmışız 3,2 dolar tarihi zirvesini de katlamış.
    Bu şirket fiber optik yatırımlarını tamamlamak üzere.
    Türkiye'nin neredeyse tamamını fiber kablo ile döşedi.
    Gsm şirketi pazarda büyük pay kaptı.

Varlık fonu doğru bir iş yapıp hisseleri geri aldı.
    Imtiyaz sorunu 4-5 ay içinde çözülecek

Hasat zamanı geldi.

TTKOM günlük, QNB tavana götürüyor!

Sayfa 423/479 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •