Sayfa 469/480 İlkİlk ... 369419459467468469470471479 ... SonSon
Arama sonucu : 3833 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Ath kapanış. Güzel bir mum oldu. Bistide yendi. Bilançoya kadar 40 bandı görülür mü? 1.5 ordan bayramdan sonra da 3 açıklanacağı akşama kadar 1 etti 5,5 iş günü. Yüzde 11-12 artışa 40 lardayız olur mu ? Güzel bir hafta sonu diliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Ath kapanış. Güzel bir mum oldu. Bistide yendi. Bilançoya kadar 40 bandı görülür mü? 1.5 ordan bayramdan sonra da 3 açıklanacağı akşama kadar 1 etti 5,5 iş günü. Yüzde 11-12 artışa 40 lardayız olur mu ? Güzel bir hafta sonu diliyorum.

Kimsede ses yok güzel kapanış 36.94 ve 40 için kaldı yüzde 9 bunun içinde 4,5 iş günü. Olur mu olabilir. Çanak hedefine gelmişken geri çekilme olur mu olabilir. Sonuçta tahta sahibi biz değiliz. Biz ne yapabiliriz güveniyorsak hissemize sabırla beklemeye devam ederiz. İyi bayramlar şimdiden.

TTKOM - Türk Telekom

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Kimsede ses yok güzel kapanış 36.94 ve 40 için kaldı yüzde 9 bunun içinde 4,5 iş günü. Olur mu olabilir. Çanak hedefine gelmişken geri çekilme olur mu olabilir. Sonuçta tahta sahibi biz değiliz. Biz ne yapabiliriz güveniyorsak hissemize sabırla beklemeye devam ederiz. İyi bayramlar şimdiden.

Evet buçuklu günde bitti kaldı bilançoya 4 iş günü. 40 lara da tam yüzde 8 kaldı. Hele bir 40 ları görelim sonra 50 lerin hayalini kurmaya başlarız. Tekrardan iyi bayramlar

olası ilk direnci 39.70 42.40 aralığı olabilir.. İran - İsrail gerginliğinin olası yansımalarını da yakın takip etmekte yarar var..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,921
    Benim aldığım izlenimler tahtada
    tahta şayet 45 üstüne atmazsa talebin kesilmeyeceği yönündedir.
    45 üstüne atar kalan malı toplar yoluna devam eder.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Benim aldığım izlenimler tahtada
    tahta şayet 45 üstüne atmazsa talebin kesilmeyeceği yönündedir.
    45 üstüne atar kalan malı toplar yoluna devam eder.
    Kalan mal sende bende ağam. Bizde 3-5 dolar en az hedef belirledik. Zaten iki tavuk döner parası karı görüp satanların malını topladılar😁
    Artık haber odaklıyım. İmtiyaz uzatımı, blok hisse satışıyla ortak alımı, yeni büyük yatırımlar.... Bu haberler gelirse kopar gideriz 3-5 dolarlara...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

7. Ha bide çarşambaya bilanço gelecek. Tarifeler üçe beşe katlanıp gidiyor. Enflasyon muhasebeside yapılacak. Borsada varlık fonu halka arz yapacaksa bile bu şartlarda yapamaz. Karı arttırıp,imtiyaz uzatımı,temettü garantisi gibi tedbirlerle hisseyi alacak yatırımcıyı cezbetmesi lazım...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

geçmiş zamandan bir estentane..
    şu an elimizde sürücü belgesi mevcut.. yani 3 indikatör aynı değeri alarak birlikte yükseliş hazırlığı içine girmiş.. sarı kırmız üzerine çıkmış ve aksaksız devam ediyor.. ama hız yapması için otobana çıkması lazım... ancak halen otobanda değiliz..kırmızı leylak üzerine çıkınca otobana çıkacağız.. bu yüzden otobana çıkıncaya kadar döner yemeye devam. döndükçe hem döner yiyoruz hem sürekli para kazanıyoruz... şu anki durumumuz 2 beyaz çizgi arasında.. şimdilik haftalık grafikler olumlu..

günlük durumu vererek yanıltıcı kararlar verilmesine sebep olamak istemiyorum... çünkü aşağıda olduğu gibi çok özel hazırlık yapıp.değil otobana , köy yoluna dönenler oluyor..
    iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 469/480 İlkİlk ... 369419459467468469470471479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •