Sayfa 418/482 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468 ... SonSon
Arama sonucu : 3849 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Bir düzeltme yapayım
    2024 de 2.halka arz demiyor.
    2024 lisans yenilendikten sonra halka arz çalışmalari olacak dedi.
    Amacımız şirketin değerini ortaya koymak diyor.
    Ilk amaçları şirketi eski karlılığına ulaştırmak olsun. Zaten gerisi gelir.
    2-3 yıldan önce arz yapılacağını düşünmüyorum.
    https://www.bloomberght.com/tvfermut...aniyor-2302072

Aslında Ceo'nun dediği şeyleri varlık fonu 2 sene önce söylemiş.

-Yabancı bir firma ile işbirliği yaparak bir teknolojik ürün üretmek
    -2.halka arz

2022 de 2 yıl içinde yatırımları tamamladıktan sonra dediklerine göre 2024 te 2. halka arzı düşünüyorlar. Onun dışında şirketi kesinlikle satmayı ve özelleştirmeyi düşünmüyorlar. Yönetimi elinde tutarak %49 hisse satacaklar diye anlıyorum metinden.. Buradan hazinenin kasasına biraz döviz koymayı hedefliyorlar.

Ancak yabancı yatırımcı bulmadan, anlaşmadan 2.halka biraz sıkıntı yaratır bu piyasada, ertelemeleri gerekebilir.. Telekom un 2. halka arzı 10 milyon lotluk smal cap bir şirketin halka arzına benzemez..

2. Bunların ipiyle kuyuya inenlerin akıbeti %90 sükutu hayalden başka bir şey değil. Bu oran resmi bir istatistik. Turkcell varlık fonuna geçtikten sonra onun CEO'su da Kule A.Ş ve Superonline ı arz edeceklerinden tutun Paycell'e bankacılık lisansı alacaklarına ve uluslararası para transferi faaliyetlerine başlayacaklarına kadar bir ton şey söyledi. Gelinen noktada bu edilen lafların hiç biri gerçekleşmedi. Söz konusu Varlık Fonu olunca yöneticileri cidden devleti çözmüşler, Devlette konuşur konuşur üst makamlara çok iş yapıyor imajı verir iş icraata gelince hiç bir şey yapmaz ballı kaymak yöneticiliğe devam eder ekmeğinde suyunda tıkırında günlerini geçirirsin. Hiç şaşmaz!

Bundan aksini bekleyenler çok iyi niyetliler benden söylemesi.
    Az insan çok huzur

günlük ve aylık elle tutulur ama haftalıkları saldım çayıra.. endekste 7530 - 50 aralığı,ttkom için de 25.48 önemli sevileler olabilir..
    benim için aylıktaki tekniği oldukça ilgi çekici.. 1-2 hafta içinde de bozulacak gibi de durmuyor... yine de endekste 7060 ve 6380 sevyesi bir kenarda dursun.. kazancınız bol ve daim olsun
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

yeni yılı 24.84 üzerinde kapamasını beklerdim.. bu yüzden palaya kızdım,yeni yıla malsız çulsuz giriyorum..

yeni yılın sağlık,huzur ve ttkomun bol para getiemesini dilerim..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Salı ne olur beyler
    25 üstü kalır mi

6. Siyonun palavralarıda artık tahtaya gaz vermeye yetmiyor. Bu işler gazlamayla bazlamayla 90 lı yıllarda dergi köşe yazıları ile yapılır vallahi hakkını teslim etmek lazım piyasada saldırır hisse prim yapardı lakin o yazıları yazdıran birileri de avucunu oğuşturup malları kolaylıkla satardı. Hisse ha babam patinaj de babam patinaj yapar sonra g.tün g.tün süzülür düşerdi.

Bu Siyonun konuşmaları tahtanın hareketleri bende nedense bunları çağrıştırıyor.

Honky ponky evladım sende boşuna kendini telef etme forum köşelerinde, Siyonun gazı bile yetmezken senin gazınla tüy bile kımıldamaz a benim saf evladım. Git maaşlı sigortalı iş bul çalış, bu işlerden sana bana ekmek çıkmaz burası kurtlar sofrası, ikimizinde etini kemiğinden ayıra ayıra yerler burada.
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Siyonun palavralarıda artık tahtaya gaz vermeye yetmiyor. Bu işler gazlamayla bazlamayla 90 lı yıllarda dergi köşe yazıları ile yapılır vallahi hakkını teslim etmek lazım piyasada saldırır hisse prim yapardı lakin o yazıları yazdıran birileri de avucunu oğuşturup malları kolaylıkla satardı. Hisse ha babam patinaj de babam patinaj yapar sonra g.tün g.tün süzülür düşerdi.

Bu Siyonun konuşmaları tahtanın hareketleri bende nedense bunları çağrıştırıyor.

Honky ponky evladım sende boşuna kendini telef etme forum köşelerinde, Siyonun gazı bile yetmezken senin gazınla tüy bile kımıldamaz a benim saf evladım. Git maaşlı sigortalı iş bul çalış, bu işlerden sana bana ekmek çıkmaz burası kurtlar sofrası, ikimizinde etini kemiğinden ayıra ayıra yerler burada.
    https://news-content.foreks.com/6592...f47e0001dbcaad

Ceo, bayram, seyran, yılbaşı demeden haber pompalıyor ama hisse endeks gerisinde kalıyor. Yeni giren çoğunluğun ortalama maliyeti 26 üstü( çanak çömlek tayfası kıracak diye geldi)

İşimiz bilançoya kaldı yoksa ben bu filmin sonunu biliyorum..

8. https://x.com/Hakan_3N/status/1742152463229030414?s=20

Ev fiyatları düşecek ama borsa çıkacak diyor bazı üstatlar.. Kazanın doğurduğuna inanıyorlar ama öleceğine inanmıyorlar.)

Sayfa 418/482 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •