Sayfa 477/482 İlkİlk ... 377427467475476477478479 ... SonSon
Arama sonucu : 3853 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    abi, ilk önce şunu söylemeliyim.... borsaya 1994-95 yılında girsem de gerçek anlamda borsada alım satım yapmaya 1996 yılında rahmetli Haluk Yaşar ile başladım... kısaca burada yeni değilim..

ben her petiyortta hareket ederim..

Bu indikatörler karmaşık gelebilir ancak daha anlaşılır grafik için aşağıdakiler incelenebilir..

benim amacım borsada para kazanmak değil.. bunun için bir senet alırım üzerine yatarım..

amacım, dilediğim senette dilediğim kadar ve dilediğim ZAMAN para kazanmak..

bu nedenle bu konuyu daha fazla uzatmayalım ve herkes kendi yoğurdunu kalışlasın...

paylaştığın şeyler çok karmaşık borsa bu değil bencede
    para kazanıyorsan sıkıntı yok
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2. Peh Peh, tahtayı kopar tavan yap ertesi gün baş aşağı. )

3. ____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Evet 40 a bir dokunduk. Kalıcı olarak 40 fiyatlamaları başlasada 3x lu fiyatları görmesek artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

5. Mayısta 3 aylık bilançoda göreceğiz. Faturalar her yenilenen sözleşmede misliyle katlanarak artıyor. Gelirleri ve karında artış olacakmı? Bu kağıtta haber odaklıyım. Şu imtiyaz işi çözülmeden pek bi değeri olmaz gözümde. Hiçbir yatırımcı fiber imtiyazı olmadan gelipte bu şirkete ortak olmaz. Bir yılı geçti başvuru yapılalı hala bi cevap gelmedi btk dan. Ben bu sıralar birşeyler bekliyorum artık. Piyasada sadece 150 milyon lot miktarı kağıt kaldı. Alsatçıların mallarını toplaya toplaya götürüyorlar. Hiç acımam tavuk dönercilere. Bi tavuk döner parası karı görünce satıyorlar. Böyle toplanması yakın zamanda imtiyazın halledileceğini düşündürüyor bana. İşte o zaman 3-5 belki 10 dolares gibi fiyatları konuşabiliriz��������
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

6.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Mayısta 3 aylık bilançoda göreceğiz. Faturalar her yenilenen sözleşmede misliyle katlanarak artıyor. Gelirleri ve karında artış olacakmı? Bu kağıtta haber odaklıyım. Şu imtiyaz işi çözülmeden pek bi değeri olmaz gözümde. Hiçbir yatırımcı fiber imtiyazı olmadan gelipte bu şirkete ortak olmaz. Bir yılı geçti başvuru yapılalı hala bi cevap gelmedi btk dan. Ben bu sıralar birşeyler bekliyorum artık. Piyasada sadece 150 milyon lot miktarı kağıt kaldı. Alsatçıların mallarını toplaya toplaya götürüyorlar. Hiç acımam tavuk dönercilere. Bi tavuk döner parası karı görünce satıyorlar. Böyle toplanması yakın zamanda imtiyazın halledileceğini düşündürüyor bana. İşte o zaman 3-5 belki 10 dolares gibi fiyatları konuşabiliriz��������
    Ulaştırma bakanı açıklama yapmıştı
    Yanlış hatırlamıyorsam 25 yıllık olacak ve 2024 ilk yarısı bitmeden süreç tamamlanacak demişti.
    Eğer katıldığı programda yanlış bilgi vermediyse 2 ay kaldı diyebiliriz

7.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlamıyorsam 25 yıllık olacak ve 2024 ilk yarısı bitmeden süreç tamamlanacak demişti.
    Belki imtiyaz ve blok hisse satışıyla ortaklık görüşmeleri bir arada gizliden yürütülüyordur. Ben topladım umutla bekliyorum. Alsatçı uyanıklar en son 20 lerde kaptırdılar mallarını. İşte böyle aldım sattım derken biranda malsızda kalınabiliyor. İnsan 20 den sattığı kağıdıda gelip kırktan alamıyor sonra. Ben dolar olarak bakıyorum.3-5 belki 10 dolar. Bekleyip görecem filmin sonunu...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

8.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    İlk kabine revizyonunda gidici bakanlardan diyorlar. Seçim performansı beğenilmemiş, neyse imtiyaz onaylasın da gitsin o halde )

Sayfa 477/482 İlkİlk ... 377427467475476477478479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •