Sayfa 353/479 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Bunda bir iş var
    Daha önce, tacirler yatırım ortaklığı ve makina takımda aynı tezgahı çevirdiler. Sürekli baskı, hemde ne baskı. Bu ralli de ısrarla gitmemesi için çırpınma ın nedeni ne olabilir. Geriye dönük ortalamalar baz alınarak Fiat belirlenir. Kottan bu fiyata göre çıkarma girişimi yapılır. Maya tutarsa geri alım çağrısı yapılır. Kaçan kaçana. Sonra çoğunluk olmadı der, kotta kalır. Mal beleşe toplandığı için sonra at koşturulur. Ya da başka senaryo.
    Olmaz da. İçime kurt düştü.
    Ortam müsait at dizginleniyır.
    Var bir çapanoğlu.
    Bilanço hikaye. Niyet bozuk.

2.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    Bunda bir iş var
    Daha önce, tacirler yatırım ortaklığı ve makina takımda aynı tezgahı çevirdiler. Sürekli baskı, hemde ne baskı. Bu ralli de ısrarla gitmemesi için çırpınma ın nedeni ne olabilir. Geriye dönük ortalamalar baz alınarak Fiat belirlenir. Kottan bu fiyata göre çıkarma girişimi yapılır. Maya tutarsa geri alım çağrısı yapılır. Kaçan kaçana. Sonra çoğunluk olmadı der, kotta kalır. Mal beleşe toplandığı için sonra at koşturulur. Ya da başka senaryo.
    Olmaz da. İçime kurt düştü.
    Ortam müsait at dizginleniyır.
    Var bir çapanoğlu.
    Bilanço hikaye. Niyet bozuk.
    Bu ralli de gitmeyen sadece bu değil ki, en az bunun gibi 400 hisse sürünüyor.. Geriye kalan 100 hissede tl bazlı yükseliş varsa da sene başına göre döviz bazlı kazandıran hisse sayısı 20-30 u geçmez..

3. Cok azimli puşt . Keske 15 e verse

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bu ralli de gitmeyen sadece bu değil ki, en az bunun gibi 400 hisse sürünüyor.. Geriye kalan 100 hissede tl bazlı yükseliş varsa da sene başına göre döviz bazlı kazandıran hisse sayısı 20-30 u geçmez..
    Gidenlere bakıyorum hep tırrık hisseler. Bir lira etmez hisseyi patron borsada 10 liraya kaktırmış. Bu daha gitmez diyorsun , hisse 10 kat daha gidiyor. Aha millete çakıyorlar diyorsun , üç kat daha gidiyor😂😂😂 şaka gibi yav. Ne saçma bir borsamız var. Aynı ekonomimiz gibi gerçeklerle örtüşmeyen. Şimdi smrtg var yeni halka arzlardan gülerek izliyorum. Yine tavan kitlemiş. Şimdi kap atar b.kumda boncuk buldum diye😂😂😂

5. Haftasonu bir space odasında rast geldim. Biri anlatıyor ne zaman telekom tahtasında 8-10 milyon lot alsam , adamlar bir kaç lira düşürüyor diyor.. ))

Borsanın b sinden anlamayan, parayı bir şekilde dışarda bulmuş , borsada algoritmayı, tahtacıyı çarpamaya çalışan böyle bir kitle var..

Sen bir günde fiili dolaşımın yüzde 2 sini alacan, hemen 25-26 olunca da satacan.. ))

Yıllardır o malı taşıyan tahtacıda enayi ya sana o malı yedirsin... Bu hareketler ky hareketleri işte.. Az paran olunca küçük yatırımcı olmuyorsun yani..

Bunlar pandemi öncesi borsaya görmemiş, direkt batırırlardı bunları ya da çok uzun süreli yatırımcı yaparlardı..

6.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Haftasonu bir space odasında rast geldim. Biri anlatıyor ne zaman telekom tahtasında 8-10 milyon lot alsam , adamlar bir kaç lira düşürüyor diyor.. ))

Borsanın b sinden anlamayan, parayı bir şekilde dışarda bulmuş , borsada algoritmayı, tahtacıyı çarpamaya çalışan böyle bir kitle var..

Sen bir günde fiili dolaşımın yüzde 2 sini alacan, hemen 25-26 olunca da satacan.. ))

Yıllardır o malı taşıyan tahtacıda enayi ya sana o malı yedirsin... Bu hareketler ky hareketleri işte.. Az paran olunca küçük yatırımcı olmuyorsun yani..

Bunlar pandemi öncesi borsaya görmemiş, direkt batırırlardı bunları ya da çok uzun süreli yatırımcı yaparlardı..
    Takasını sürekli takip ederim . Günlük işlemin yarısından çoğunu tahtacı ykredi , bankof gibi iki üç kurumdan kendi yapar. Ykredi gün sonu tek lot bırakmaz aldığını gün içi tamamen satar. Günlük alıcı satıcı 2 milyonu geçen kurum çok nadir olur. 5-6 milyon alan daha görmedim tahtada. O konuşanlar sallıyorlar emin olun.

7. Nasıl ev , arsa, araba enflasyon rallisi yaptıysa , şimdide borsa yapıyor. Malesef biz rallide uyuz eşşeğe denk geldik. Tahtacısı yönetimi biri birinden uyuz. Ben sabredecem. Yarış atları finişi geçip ahırda saman yerken , bizim eşşekte en geriden anıra anıra gidecek o ahıra. Böyle aşşağı basarsada elime geçen üç beş neyse toplarım. Sende gideceksin uyuz eşşek🤫🤫🤫🤫

8.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Takasını sürekli takip ederim . Günlük işlemin yarısından çoğunu tahtacı ykredi , bankof gibi iki üç kurumdan kendi yapar. Ykredi gün sonu tek lot bırakmaz aldığını gün içi tamamen satar. Günlük alıcı satıcı 2 milyonu geçen kurum çok nadir olur. 5-6 milyon alan daha görmedim tahtada. O konuşanlar sallıyorlar emin olun.
    Yok yok sallamıyor, sadece 1 günde almıyor olabilir o kadar malı.. Eskiden tek kurumdan alıyormuş , şimdi birileri öğretmiş, tahtacının dikkatini çekmemek için 5-6 kurumdan ama robot kullanmadan alıyormuş)) en son 17-18 lere düşünce satmış, tahtacı tak yukarı çizmiş.. ) Klasik ky hareketleri..

Sayfa 353/479 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •