Sayfa 384/479 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    3.ceyrek bekleyen efsane kardesler nerede .

Bir kere yanitlsa ne olack acaba ayip yahu
    ben 3.çeyrek sonrası 54 milyar(9 aylık) , 4. çeyrek sonrası 77 milyar( 12 aylık) hasılat bekliyorum.. 3.çeyrek kur stabil , bu da bilançoya olumlu yansır..( Aracı kurum raporlarının gelmesi gerekiyor, bilançoya 15 iş günü falan kaldı..)
    2024 yıl boyunca da her çeyrek ciro üzerine koyarak artacaktır.. 2024 de ekonomik yavaşlama , daha düşük enflasyon ortamında sabit gelirli telekom gibi hizmet sektörü şirketlerinin öne çıkması lazım.
    İmtiyaz konusunda da internet ve mobil olarak 2 ayrı lisans uzatımı olması konuşuluyormuş, ben de söylenenin yalancısıyım. Ne zaman bu haber gelir, 2 ayrı şirkete bölüp birini satarlar mı bilemiyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    ben 3.çeyrek sonrası 54 milyar(9 aylık) , 4. çeyrek sonrası 77 milyar( 12 aylık) hasılat bekliyorum.. 3.çeyrek kur stabil , bu da bilançoya olumlu yansır..( Aracı kurum raporlarının gelmesi gerekiyor, bilançoya 15 iş günü falan kaldı..)
    2024 yıl boyunca da her çeyrek ciro üzerine koyarak artacaktır.. 2024 de ekonomik yavaşlama , daha düşük enflasyon ortamında sabit gelirli telekom gibi hizmet sektörü şirketlerinin öne çıkması lazım.
    İmtiyaz konusunda da internet ve mobil olarak 2 ayrı lisans uzatımı olması konuşuluyormuş, ben de söylenenin yalancısıyım. Ne zaman bu haber gelir, 2 ayrı şirkete bölüp birini satarlar mı bilemiyorum..
    Son cumleler mantikli ve kulaga hos geldi . Avea nasil ttkom.gsm.olduysa . Gsm i ayiripp kallavi bir fiyata okutabilirler operator olarak . Bunu dusunemedik dusunen iyi dusunmus mantikli .

Onlarsa farkinda kablolarn para etmeyecegnden ve bozulmus musteri iliskilerinden .

3. Gsm i ayirip adini degistirirse telekom harici bir isimle musteriye farkli hizmet sunabilir . Biran evvel ne olacaksa olsun yoksa 12 15 bandina geri donecegiz gibi duruyor .

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Gsm i ayirip adini degistirirse telekom harici bir isimle musteriye farkli hizmet sunabilir . Biran evvel ne olacaksa olsun yoksa 12 15 bandina geri donecegiz gibi duruyor .
    Bist100 un en ucuz kalmış hissesi olabilir.. Bu kadar baskı ve ucuzluk normal değil..

https://x.com/okke_eth/status/1712967341082825086?s=20

5.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bist100 un en ucuz kalmış hissesi olabilir.. Bu kadar baskı ve ucuzluk normal değil..

https://x.com/okke_eth/status/1712967341082825086?s=20
    Bu baskının sebebi
    Ucuza kapatmak neyi???
    Hisse geri alımı.
    İsteselwrdi son ralli de 50 yi çoktan yaşardı.

6. Bu sene artık maksimum göreceği seviyeler 24 25 arası küçük bir ihtimal. Düşüş bu haftada devam eder. 19 20 arasında bir yerden bir tepki verip 24 25 aralığına giderse kaçmak icap eder. Bu yine 13 14 kere gelecek gibi. Citi mali fena devretmiş.

7. Bu gsm lisans olayi oldukca mantikli ve satisi kolay . Veyaa bir an evvel gsm ayirilip baska isimle.hizmet vermeli ttkom bunyesinde .

Satmiyorsada halka arzi bile yeterli . Ama zamanimz kalmadi gibi 3 senedir 10 a katlayan endeks var . Tab gida ile buyuklerin arzi baslarmi .

Superonline roketsan a101 lcwaikiki iste bunlarin arasina operator arzi olsa ttkom da iyi olur ama imkansz gibi . Ben yine basa donup ilk dedigim gibi 2.halka arz yapacaklar yaparlarsa boyle bir hata 5 sene kendine gelemez o arada kacmis olurum sahsen .

2.halka arzlarda gorduk bu senaryoyu aselsnda ekgyo da .

8. Kotu durumda ne olur13 e tekrar gelir belki .

Gelirse gelsin . Dolar bazinda herkes 2 3 e katladi suan bu %50 yukarida dipten . Tekrr 50 cente gelip 3 lu dip.olurmu olabilir .

Dolar 30 olsa buda 15 olur . Ordanda aliriz .

13 sene oncr 9.5 lira olan kagidi 15 e tekrr verecekse ne yapalm bobrek satip aliriz .

Anlamsiz manasiz bir manyaklik var hissede . 13 senelik hatta halka arz oldudndan beri berbat bir fiyatlama var hissede .

Sayfa 384/479 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •