Sayfa 368/479 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Agesa da çok erken kaçtınız
    Ama sizi önce ülker şimdi de ttkom da gördüm.

Çok benzer bir yatırım stratejimiz var.

Hoşgeldiniz.

Umarım ayağınız uğurlu gelir..
    Malesef anhyt agesa tcell kchol ile seçime girmiştim..kısmet değilmiş .
    Ülker ile tema aynı .(bence)
    Biraz kafası çalışan pyş varsa pozisyon almalı.
    Enflasyon düşüş trendine girecekse ve kısmı tl güçlencekse fazla seçenek kalmıyor.
    Malüm ancak sözleşmeler yenilendi(müşteri kontratı)
    Suudi ve dubai varlık fonlarının wodafone ve telefonica ilgisi varken daha güçlü olmalıydı ama sakince bekliyor.genöler bilmez ama esas temettücüler normalde telekomcıdur.
    ///Bir zaman Lazardın ttkom da yüzde 7 payı olduğunu mondrian fonlarının yüzde 5 ttkom taşıdığını insanlar unuttu tabi normal.///
    Ben de sizin analizleri çok beğeniyorum.sahol msci dan çıkış zamanı kesişmiştik.herkese bol kazançlar.
    Ttkom msci da bile yok.umarım bu mcap i(usd) anı olarak kaldığı günleri görürüz

2.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    Malesef anhyt agesa tcell kchol ile seçime girmiştim..kısmet değilmiş .
    Ülker ile tema aynı .(bence)
    Biraz kafası çalışan pyş varsa pozisyon almalı.
    Enflasyon düşüş trendine girecekse ve kısmı tl güçlencekse fazla seçenek kalmıyor.
    Malüm ancak sözleşmeler yenilendi(müşteri kontratı)
    Suudi ve dubai varlık fonlarının wodafone ve telefonica ilgisi varken daha güçlü olmalıydı ama sakince bekliyor.genöler bilmez ama esas temettücüler normalde telekomcıdur.
    ///Bir zaman Lazardın ttkom da yüzde 7 payı olduğunu mondrian fonlarının yüzde 5 ttkom taşıdığını insanlar unuttu tabi normal.///
    Ben de sizin analizleri çok beğeniyorum.sahol msci dan çıkış zamanı kesişmiştik.herkese bol kazançlar.
    Ttkom msci da bile yok.umarım bu mcap i(usd) anı olarak kaldığı günleri görürüz
    Aslında daha önce de burda paylaştım. Ttkom çok rahat 1 milyar $ yıllık kar yapma potansiyeline sahip.
    Varlık fonu bu fiyatlara hisse satmaz.
    Telefonica borç içinde ama fd/favok ilgi çekici.
    Ben Telefonica hatta Orange hissesi de taşıyorum.
    Ama ttkomda pozisyonumu arttırdım
    Temmuz ayında yapılan zamlar ile ilk kez enflasyonu önceden fiyatlamaya başladı .
    Şu an hiçbir rapor hazırlamayan aracı kurumlar 3.ceyrek bilancosu ile sıraya girerler gibime geliyor
    Bu arada Tcell de taşıyorum. Kısa vadede hangisi daha hızlı gider bilemedim.
    5 ttkom
    2 tcell
    1 orange
    1 tef

Saholden iyi kazanmıştım. Ona da son yükselişe katılamadığı için tekrar girdim .
    Bakalım bizi neler bekliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Aslında daha önce de burda paylaştım. Ttkom çok rahat 1 milyar $ yıllık kar yapma potansiyeline sahip.
    Varlık fonu bu fiyatlara hisse satmaz.
    Telefonica borç içinde ama fd/favok ilgi çekici.
    Ben Telefonica hatta Orange hissesi de taşıyorum.
    Ama ttkomda pozisyonumu arttırdım
    Temmuz ayında yapılan zamlar ile ilk kez enflasyonu önceden fiyatlamaya başladı .
    Şu an hiçbir rapor hazırlamayan aracı kurumlar 3.ceyrek bilancosu ile sıraya girerler gibime geliyor
    Bu arada Tcell de taşıyorum. Kısa vadede hangisi daha hızlı gider bilemedim.
    5 ttkom
    2 tcell
    1 orange
    1 tef

Saholden iyi kazanmıştım. Ona da son yükselişe katılamadığı için tekrar girdim .
    Bakalım bizi neler bekliyor.
    1 Nisan 2023 dolar fiyatı 19 lira, 1 Temmuz 2023 dolar fiyatı 26 lira. Aradaki fark 2. çeyrek bilançoyu çöpe çevirmişti. Bu ay sonunda dolar 26 liralarda kapatırsa 3. çeyrek bilançosunu çok ciddi merak ediyorum.

3. çeyrek sonunda 10 milyar kar açıklar mı? İnşallah...

4. Her ne kadar ttkom`un öncelikli satış paketinde olduğunu düşünmesem de Tcell bile satılsa bizim için iyi bir referans fiyat olur

https://www.dunya.com/dunya/turk-sir...-haberi-704142

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    gol olur...
    oldu.. bir örümcek, kalenın koşesine ağı ile 22.72 yazmış.. iyi bir forvet lazım..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Caroline Campbell, keyifle dinlediğim bir keman virtüözü.. bu indikatöre Caroline (CRLN) adını verdim.. Hauser de yanında çilek gibi

https://www.youtube.com/watch?v=Sk2yoOY8CTU

CRLN üzerinde 3 kapanış.. artık bana susmak düşer..
    kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Caroline Campbell, keyifle dinlediğim bir keman virtüözü.. bu indikatöre Caroline (CRLN) adını verdim.. Hauser de yanında çilek gibi

https://www.youtube.com/watch?v=Sk2yoOY8CTU

CRLN üzerinde 3 kapanış.. artık bana susmak düşer..
    kazancınız bol ve daim olsun..

Fincan kulp diyenler var..
    Eğer kulp tamamlandiysa yolladığınız videonun 2:14 ( 2. Dakika 14.saniye) tamamlandi demektir. En güzel hareketli bölüme yeni geldik ;)

Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    yolladığınız videonun 2:14 tamamlandi demektir.
    Sn Miami, harika bir tespit.. evet, bundan sonra müziğin temposu değişebilir.. '' O AN '' ı yakalamak önemlidir..

yine de orkestrada bir şefinin olduğunu, unutmamakta yarar var..

Sayfa 368/479 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •