Sayfa 118/480 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 3835 madde; 937 - 944 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Niye çağrı yapmak zorunda mı?
     Alıntı Originally Posted by UYSAL61 Yazıyı Oku
    çağrı yapılıp yapılmayacağı ile ilgili hiçbir açıklama yok.çağrı yapılması gerekir ya da hissenin çağrıyı anlamsız kılacak fiyatlara (13 tl.civarı)getirilmesi gerekecektir. Yoksa satışın mahkemelik olması kaçınılmaz olur.
    M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    tvf nu olumsuz gösterenleri dikkate almayın bence, hissenin değerini bilin..

3. Amacımız üzüm yemek bağcı dövmek degil. Yatirimcinin Tvf yi kötülemek veya siyasi görüş bildirmek gibi bir derdi olmaz. Şirket kurumsal bir şirket, kim yönetirse yönetsin işini yapar, burda sorun yok. Tvf var diye olağanüstü finansal performanslar ortaya koymayacak. Yatırımcı olası senaryolara göre kararını verir. Şahsen ben sifir maliyetle ücretsiz tiyatro bileti olarak hissemi tutacağım.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

4. Yeni kadro ile şirketin geleceğini tahmin etmek zor olmasa gerek.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    niye çağrı yapmak zorunda mı?

M2101k6g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet, sahipliği ve buna bağlı olarak yönetimi değişen halka açık şirketlerde çağrı zorunluluğu vardır.

Varlık fonuna geçmez o kanun

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Temettü verimliliği bakımından Eregl'den bile daha iyi bir oran olmasına rağmen tepki yok, sanırım bu oranların önümüzdeki senelerde devam edemeyeceği kanısından dolayı ve de uzun vadeli yatırımcının girmemesinden tepki sınırlı kaldı yoksa çok iyi bir gelir.

Şahsen geçen sene olduğu gibi bu sene de temettümü alıp icraatlara bakacağım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Ben hissenin bir ay içinde 13 tl. Civarı bir değere geleceğini ve 5 yıllık bir süreçte üç haneli rakamları göreceğini düşünüyorum. Bu benim görüşüm olup beni bağlar ve ben yatırımımı bu görüşüm doğrultusunda değerlendireceğim.

Sayfa 118/480 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •