Sayfa 106/479 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 841 - 848 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    O kadar iş bilmezler ki..
    Şu an 2.halk arz söylemi hissede sadece baskı yapar.
    Eğer amaçları halka açık kısmını da toplamak ise tabiki durum değişir.

Lisans sorunu çözülmüş Ttkom un bu fiyatta kalması akıl mantığa aykırı.

Neyse benim alımlar 3 -5 yıl vadeli..

Bu söylemler olmasa 9.5 dan ilave hisse alamazdik
    bence fiyat baskısı ancak temettü haberine dek sürer, sonrası level atlarsa yani 10 tl üstü oturursa o baskı orada devam eder, dolar artışı ile hissenin fiyatı güncellenir ve en az dolar bazlı birim fiyat üzerinden fiyatlanması beklenir. ki bence bu en az rakam olur.. hayırlısı

2.  Alıntı Originally Posted by Hayirsizhalim Yazıyı Oku
    Temettü ile ilgili tüyo alanlar, ya da tahminin üstünde beklentisi olanlar var galiba...

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2 gün önce birden ttkom harektlendi ve 10 TL üzerine çıktı. Neden hareketlendi?
    Dün de tekrar saldı.
    An itibarı ile
    TTKOM: 9,65 TL

Temettü ile ilgili bir gelişme yok mu?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

3. Bu hareketlerle mi piyasa değerini artıracaksınız, böyle sahipsiz bırakırsanız kumar kağıdı gibi olur, vur kaççılardan başka da kimse yüzüne bakmaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    2 gün önce birden ttkom harektlendi ve 10 TL üzerine çıktı. Neden hareketlendi?
    Dün de tekrar saldı.
    An itibarı ile
    TTKOM: 9,65 TL

Temettü ile ilgili bir gelişme yok mu?
    Temettü ile ilgili bilgi ve gelişmeler 31 Mart Perşembe günü yapılacak olan Genel Kurul toplantısında belli olacak sanırım. Onun için ben şahsen dün 9.80 üstünden ilaveler yaptım. Keşke akşamı bekleseymişim; 9.60'lardan yaparmışım ilavelerimi. Ama olsun, sağlık olsun. Aşağıya saldıkça kimyasını düzmek bana ait bu ş....sizin.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Hayirsizhalim Yazıyı Oku
    Temettü ile ilgili bilgi ve gelişmeler 31 Mart Perşembe günü yapılacak olan Genel Kurul toplantısında belli olacak sanırım. Onun için ben şahsen dün 9.80 üstünden ilaveler yaptım. Keşke akşamı bekleseymişim; 9.60'lardan yaparmışım ilavelerimi. Ama olsun, sağlık olsun. Aşağıya saldıkça kimyasını düzmek bana ait bu ş....sizin.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Temettü yönetim kurulunda belirlenip, genel kurula sunulmaz mı?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Temettü yönetim kurulunda belirlenip, genel kurula sunulmaz mı?
    Bankalarla nasıl anlaştilirsa temettü öyle olur. Şu bu demek mümkün değil. Belki dibini sıyırarak çok iyi temettü dağıtacak belki biz size zaten fazla fazla ödeyerek şirketi aldık içindeki para şirkette kalsın denir.

Bilinmeyen işlerle ilgilenmek normal vatandaş için hüsranla sonuçlanır.

..

7.  Alıntı Originally Posted by tartaros Yazıyı Oku
    Bankalarla nasıl anlaştilirsa temettü öyle olur. Şu bu demek mümkün değil. Belki dibini sıyırarak çok iyi temettü dağıtacak belki biz size zaten fazla fazla ödeyerek şirketi aldık içindeki para şirkette kalsın denir.
    ..
    Biz fakirler de şirket ortağıyız. Kimse bize bir şey vermedi? Ne de demek fazla para verdik? Böyle saçma bir düşünce olabilir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Biz fakirler de şirket ortağıyız. Kimse bize bir şey vermedi? Ne de demek fazla para verdik? Böyle saçma bir düşünce olabilir mi?
    Size vermedi alım satim bankalarin hisseleri ile ilgili zaten.. 1.65 milyar dolar miydi........

Sayfa 106/479 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •