Sayfa 436/483 İlkİlk ... 336386426434435436437438446 ... SonSon
Arama sonucu : 3858 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    Bugün tamda doğru yerde olduğumu anladım.
    Tüm algıcılar iş başı yapmış taşıyan birindeki tedirginlikten anladım
    Henüz ben sadece %20 sini aldım alacağım malın yarın sanki son yılların en düşüğünü görecek bir dahada o rakamları görmeyecek
    uzun bir müddet gibi bir kanı oluştu bende
    belki %50 ye çıkarım
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    herkes topluyor benim bildipğm sadece 4-5 milyon lot var
    1 bende çıkar

3.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    İmtiyaz uzamadan bi cacık olmaz. 2 yıl sonra devlete teslim edilecek bir alt yapıya yıllardır milyarlarca doları neden yatırıyoruz. Hiçbir büyük yatırımcı imtiyaz uzamadan ve yönetimde söz sahibi olmadan , böyle arpalık olarak kullanılan, kar amacı olmayıp amme hizmeti yapan, yandaş medyayı reklamlarla fonlayıp kasayı boşaltan bir şirkete ortak olmaz.malesef bu yönetim anlayışıyla işimiz zor.
    imtiyazın uzamama ihtimali olduğuna gerçekten inanıyor musunuz?

bence imtiyazda sorun yok

bu şirkete yatırımcı geleceğinden veya gelmesi istendiğinden emin değilim.Nedenini siz zaten yazmışsınız.İstedikleri gibi at koşturmaktan neden vazgeçilsin. Varlık fonınun şirketin şu anki halinden rahatsız olduğunu da düşünmüyorrum. Hedefkerinin ikincl halka arz oldugun sirketin ceo'su da soyluyor. Oncesinde imtiyaz sozleşmesi uzarmasının gelmesi zaten zorunluluk.

4.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Bugün tamda doğru yerde olduğumu anladım.
    Tüm algıcılar iş başı yapmış taşıyan birindeki tedirginlikten anladım
    Henüz ben sadece %20 sini aldım alacağım malın yarın sanki son yılların en düşüğünü görecek bir dahada o rakamları görmeyecek
    uzun bir müddet gibi bir kanı oluştu bende
    belki %50 ye çıkarım
    Beni kastediyorsan ben algıcı değilim. Yaklaşık 4,5 yıldır topluyorum. İnat ettim bir defa. Söylemesi ayıp 520 bin lotu geçtim şuanda...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

5.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    imtiyazın uzamama ihtimali olduğuna gerçekten inanıyor musunuz?

bence imtiyazda sorun yok

bu şirkete yatırımcı gelmeceğinden veya gelmesi istendiğinden emin değilim.Nedenini siz zaten yazmışsınız.İstedikleri gibi at koşturmaktan neden vazgeçilsin. Varlık fonınun şirketin şu anki halinden rahatsız olduğunu da düşünmüyorrum. Hedefkerinin ikincl halka arz oldugun sirketin ceo'su da soyluyor. Oncesinde imtiyaz sozleşmesi uzarmasının gelmesi zaten zorunluluk.
    Bu bademlerden herşey beklenir. Sonuçta imza atılmadan uzadı diyemeyiz. 3-5 dolardan hatta bu fiyattan bile halka arz etseler kimse almaz. Yıllarca millete kan kusturmuş tesçilli eşşeği kim alır. Tavan tavan giden yeni arzlar varken hayattta tavan yüzü görmemiş bu uyuz eşşeğe talep olmaz. Varlık fonu borcunu halka arzla ödeyecekti. Ama bu imkansız.fonun içi boş ödeyecek parasıda yok.mecburen bişeyler yapmalılar.yoksa bankalar kapıya dayanacak.

6. bu topik için fakir hissettim kendimi. herkes bir veya iki ev parası basmış hisseye

kazancınız bol ve bereketli olsun

7.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Bu bademlerden herşey beklenir. Sonuçta imza atılmadan uzadı diyemeyiz. 3-5 dolardan hatta bu fiyattan bile halka arz etseler kimse almaz. Yıllarca millete kan kusturmuş tesçilli eşşeği kim alır. Tavan tavan giden yeni arzlar varken hayattta tavan yüzü görmemiş bu uyuz eşşeğe talep olmaz. Varlık fonu borcunu halka arzla ödeyecekti. Ama bu imkansız.fonun içi boş ödeyecek parasıda yok.mecburen bişeyler yapmalılar.yoksa bankalar kapıya dayanacak.
    elindeki sirketi imtiyaz vermeyerek sıfırlamaz herhalde

2 yıl öncesinde de
    BAE konuşuluyormuş ama Mehmet Şimsek'in korfez gezisinden sonra bir hala bir gelişme olmadığın göre olasılığı azalmış olmalı.
    Ya da tam seçimlere yakın haber patlatılacak
    Acaba BAE'ye ucuz satılmak mı isteniyor sorusu da sorulabilinir

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ilemez-1915236

8.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    bu topik için fakir hissettim kendimi. herkes bir veya iki ev parası basmış hisseye

kazancınız bol ve bereketli olsun
    En son yüklü alışımı 20 ay kadar önce evimi satıp yapmıştım.10 liraydı o zaman😁😁😁

Sayfa 436/483 İlkİlk ... 336386426434435436437438446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •