Sayfa 425/479 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Bence aylardır indir kaldır ile toplanan malları dün bir alıcıya devrettiler
    Ttkom da 2 milyon lot mal alındığı zamanlarda hemen tavan oluyordu.
    18 milyon lot hem de hala fiyat 1$ iken tavan olmaması mümkün değildi.
    Alıcıya hangi taahhütler verildi. Sadece tahmin edebiliriz.
    Bu gelen nakit ile diger varlık fonu şirketlerinde alım yapılacağını düşünüyorum.
    Bence malı verenler 3 aydır toplayanlar değildi. Yinede salı takasinda belli olur.

Ekimin son haftası 0.68-70 cent arası. Tl olarak 19.50-20.50 arası dip yapmış. 3 ayda dolar bazlı yüzde30-35 arası tl bazlı ise 50-60 arası vermiş. Borsa ise tl bazlı yüzde 8-10 arası artmış. Dolar bazlı ise yüzde 4-5 arası artmış. Mevduat en babasından yüzde 12 verir 3 ayda. Bereket versin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

3. Şirketin açıklamış oldugu geri alım programı 20 milyon, qnb cuma günü kamyonu dayamış 14-15 milyon lot yüklemiş. Diğer kısmı 8 milyon lot satıcılı.. Satılanı karşılaşıyorlar görüntüsü var..

Ceo'nun yabancı ortak ile işbirliği haberinin detayları ile ilgili olabilir.. Yakında ortaya çıkar herhalde. 2 ay içinde demişlerdi..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Şirketin açıklamış oldugu geri alım programı 20 milyon, qnb cuma günü kamyonu dayamış 14-15 milyon lot yüklemiş. Diğer kısmı 8 milyon lot satıcılı.. Satılanı karşılaşıyorlar görüntüsü var..

Ceo'nun yabancı ortak ile işbirliği haberinin detayları ile ilgili olabilir.. Yakında ortaya çıkar herhalde. 2 ay içinde demişlerdi..

deprem den sonra 13.50 -- 0.60 eurolara geldi almadıda burdan mı aldı hiç sanmıyorum.
    Bence düpedüz biri %5 ne yakın malı çekti piyasadan
    10-15 milyon lot ile tahtaya ayara çekmiş olanlara bir fon ayarı verdi belkide.
    Tahtada bunun gibi işlem daha olsun mal kalmaz zaten gün içi trade için
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    deprem den sonra 13.50 -- 0.60 eurolara geldi almadıda burdan mı aldı hiç sanmıyorum.
    Bence düpedüz biri %5 ne yakın malı çekti piyasadan
    10-15 milyon lot ile tahtaya ayara çekmiş olanlara bir fon ayarı verdi belkide.
    Tahtada bunun gibi işlem daha olsun mal kalmaz zaten gün içi trade için
    Ben şirket aldı demek istemedim, nerdeyse şirketin bilmem kaç yılda alacağı malı birileri bir gunde çekti demek istedim. Zaten şirket alsa, kap falan gönderirdi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    mal citiye gitti.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7. daha 1,15 usd olamadık ama forum çok sessiz.. millet ya döküldü ya da pusuya yatmış )

8.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    daha 1,15 usd olamadık ama forum çok sessiz.. millet ya döküldü ya da pusuya yatmış )
    Herkese tcell aldırdılar ;)
    Ttkom gidiyor tcell bakıyor

Sayfa 425/479 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •