Sayfa 287/479 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    bence
    16-24 mbps internet paketleri aylık tarife 150-200 tl arası.. memlekette en ucuz sey internet olabilir...bence 300-400 tl den düşük paket olmamalı.. bu fiyatlardan 15 milyar tl kar zor gibi ama önümüzdeki yıl belki ulaşabilir..
    bende önümüzdeki yıl için dedim zaten karı.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2. 300 400 en düşük olursa çoğu abone kapatır bence şuan yani.
     Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    bence
    16-24 mbps internet paketleri aylık tarife 150-200 tl arası.. memlekette en ucuz sey internet olabilir...bence 300-400 tl den düşük paket olmamalı.. bu fiyatlardan 15 milyar tl kar zor gibi ama önümüzdeki yıl belki ulaşabilir..
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kimse kapatmaz. İnternet artık insanlar için hava su gibi bir ihtiyaç oldu. Ha rakipler çok daha uygun fiyatlar sunarsa o ayrı tabii ama fiyatlarda çok fazla ayrışma olacağını sanmıyorum

4. Hukumetin ve mujalefetin iktidar olunca genclere yonelik bedava internet uygulamalari olacak . Bu durumda nasil olsa kamunun mali diyip peskes cekilirmi yoksa hazineden verilen intetnetin ucreti alinirmi .

Eger hazineden ucreti alinirsa bu sene ikinci 6 ayda cok yuksek ciro gorebiliriz . Tersine peskes olayi olursa zarar ustune zarar yazabilir

5. Eski borsa ne güzelidi pandemide ,şıkır şıkır aşılı hisseler 1 e 3, 1 e bej ,1 e 7 , hatta 1 e 10 vedahi üzeri giderdi .
    hele eccük sevgili kulu isen öff ki ne üfff,
    sevgili dostlar ; Hz.Ali (Ra) ilim çinde bile olsa gidip öğrenirim alırım ....
    Acep çine gitmeden böyle rampada bekleyen bişi var mı , denk gelir mi bizem tekrardan
    hani didim ya sevigili kullar .....

6. Bugun 8.etap programinda yeni nesil otonom araclardan bahsedildi . Bunun icin kesintisiz internet baglantisindan bahsedildi . Tum araclarin bu programa uymak zorunda oldugundan bahsedildi .

Gelecekde guzel isler olacak , fakat sektorun kendini yenilmesi gerektiginden bahsedildi . Akilli teller cikinca yok olan markalar gibi olabilir bizim işte .

Kisa yoldan satip kurtulurlar bizimkiler zaten gibi

7. İmtiyaz alındıktan sonra şirketin kaderi beli olacak, halka açıklığının az olması nedeniyle olası hamleleri artırıyor, bugün daha agresif bir hareket beklerdim açıkçası, lokomotif olamadı bir türlü.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Endeks osursa bu sicacak görüntü bu

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 287/479 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •