Sayfa 453/479 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Hissede bunca aşağı yönlü baskının altından, küçük yatırımcının bilmediği bir haber çıkabilir mi acaba? Bu kadar baskı hiç hoş değil. Sanki, Büyüklerden birileri, küçük yatırımcının bilmediği birşeyler biliyor ki, bu dağıtıma izin veriyor? Olamaz mı?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku
    Hissede bunca aşağı yönlü baskının altından, küçük yatırımcının bilmediği bir haber çıkabilir mi acaba? Bu kadar baskı hiç hoş değil. Sanki, Büyüklerden birileri, küçük yatırımcının bilmediği birşeyler biliyor ki, bu dağıtıma izin veriyor? Olamaz mı?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla bu forumu okuyunca hava sanki tam tersi gibiymiş gibi, ky burada ''atomu parçalıyor'', by ayakta uyuyor
    Az insan çok huzur

3.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Valla bu forumu okuyunca hava sanki tam tersi gibiymiş gibi, ky burada ''atomu parçalıyor'', by ayakta uyuyor
    valla alan KY değil zaten

Emeklilik ve Yatırım Fonları

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    gözüm 29.80 üzerinde
    hem sarı hemde mürdüm indikatör 2.80 ve 29.01 aralığında bir dip belirledi.. bu nedenle seans sonuna doğru dükkanı açtım.. ancak endeks ile ilgili şüphelerim devam ediyor..

endekste de 8848.61 seviyesinde bir dip oluşumu gerçekleşti.. üzerinde kaldığımız sürece sorun yok.. güvenli bir bölgede olabilmek için 9062.36 ve 9093.46 aralığının üzerine çıkmakta yarar var.. eğer 8797.54 seviyesi kırılırsa 8680.05 ile 8601.27 aralığı aktif hale gelebilir..

Son düzenleme : esozcan; 15-03-2024 saat: 00:52.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    Onlar için Elimizdeki mallar dışında sıkıntı göremiyorum ben...
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6. Her iki operatörde Son bir yılda tarifeler 2-3 kat artmış...2024 yılı sonunda kasalar nakit dolacak...Buda 2025 yılı için hem yüksek temettü ve birde hem kötü piyasa koşullarında pay geri alımı için parasal güç demek.....Ben bundan sonra her iki operatörün kasaları nakit dolunca kötü piyasa koşullarında pay geri alımı ile tahtalarına müdahil olacaklarına inaniyorum..

Borsamız deliler borsasına dönmüş artık...Kötü hisseler değil iyi hisseler seni üzüyor...Buda geçici bir dönemdir...

haftayı 8863.05 üzerinde kapamamız olumlu olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Bunu buraya koyayım, anlayana sivrisinek sazz
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 453/479 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •