Sayfa 451/479 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. İletişim endeksi hem çanağın boyun çizgisine hem de 100 günlük emaya yakın seviyelerde.

https://twitter.com/worksinvestment/...77175846707301

29.30 yeşil ile muradına erdi....yukarı hareketli mürdüm renk 29.01.. günlükte, bundan sonrasında bu işin hoku çıkar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. 3-4 ay önce her gün basına mülakat verip yabancı ortaklık falan diye diye şirketi güzelleyen Siyo'yu göreniniz var mı ?

Hay bin kunduz yine mi tezgaha geldik!
    Az insan çok huzur

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    29.30 yeşil ile muradına erdi....yukarı hareketli mürdüm renk 29.01.. günlükte, bundan sonrasında bu işin hoku çıkar..

Hok çıkarma noktasında üstlerine yok.
    En fazla bir tur daha 67 cent gösterebilirler.
    67 cent - 1.2 dolar arası doldur boşalt kağıdı olmuş.

67 sent olasılığı için, roza altı kapanış ve pembe + yeşil 0.8636 kırılması lazım.. şimdilik çok uzak..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    3-4 ay önce her gün basına mülakat verip yabancı ortaklık falan diye diye şirketi güzelleyen Siyo'yu göreniniz var mı ?

Hay bin kunduz yine mi tezgaha geldik!
    'O iyi insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler.
    Demirin(Kablonun) tuncuna, insanın ***ine kaldık.'

demiş Yaşar Kemal, hem de ne güzel demiş.

7.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    'O iyi insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler.
    Demirin(Kablonun) tuncuna, insanın ***ine kaldık.'

demiş Yaşar Kemal, hem de ne güzel demiş.
    Borsada iyi insan zaten aramıyoruz. Onu aranacak yer değil burası.

Ancak asgari dürüstlük aramak hakkımız. Bu sadece ToToCom özelinde değil pek çok şirkette olan bir sıkıntı. Koç grubu haricinde hiç bir grupta yatırımcılara bu özen ve saygıyı görmüyoruz maalesef. Kaldı ki en çok devlet baba yı temsil eden makamlarda bunu görmeliyken vaziyet tam tersi. Kokuşmuşluk
    Az insan çok huzur

8. Ne zamandır yazmıyordum ama işte ttkom yazdırıyor neymiş hsbc hedef fiyat vermiş o kurumun tuprs için verdiği hedef fiyatta ortada ısmarlama işler bu işler, mal sahibi olduk ayrı mesele ancaaak gün gelir devran döner,,, Ak yatırımdan baskılayan kıymetli evladımızada saygılarımı iletiyorum
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 451/479 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •