Sayfa 121/482 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 3849 madde; 961 - 968 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Fiyat 11,11. Temettu dusunce 9,70 olacak. Bumudur hisseye biçilen değer.

Içerdeki tüm yedekler alinmiş olacak. 2021 yasal kar degil zarar vardı. Tutarı kar dağıtım tablosunda gösterilmedi ama tutanakta zarar olduğu yazıyordu.
    Dolayısıyla hem bu zarar gecmis yil karına mahsup edildi hem de yedeklerden 5 milyar kar dağıtılacak. Pd/dd açısından pahali ama fd/favok açısından ucuz bir hisse.

Diğer yandan en azından 2 yıl temettü dağıtamaz çünkü yasal kar bulamaz. Istirak ve bağlı ortaklarlardan temettü almadıkça kar dağıtamaz. Zaten aldığı krediler de 2 yıl geri odemesizmis. Ben bu gözle bakıyorum. Piyasa da yüksek temettuye rağmen balıklama atlamadi. Geleceği kararsızlık yaratan bir şirket. Haber akışına göre şekillenecektir.

Ben kendi adima tutup tutmamakta kararsizim.

Zam kararının 2 ay ertelenmesi olumsuz bir haber akışı oldu.

Umarım yabancıya blok satisi gibi bir haber bir an önce gelir de tüm belirsizlik ortadan kalkar. Imkan bulurlarsa içeriye 3-5 milyar dolar sermaye girişini tvf de isteyecektir.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by doxa Yazıyı Oku
    Fiyat 11,11. Temettu dusunce 9,70 olacak. Bumudur hisseye biçilen değer.

Içerdeki tüm yedekler alinmiş olacak. 2021 yasal kar degil zarar vardı. Tutarı kar dağıtım tablosunda gösterilmedi ama tutanakta zarar olduğu yazıyordu.
    Dolayısıyla hem bu zarar gecmis yil karına mahsup edildi hem de yedeklerden 5 milyar kar dağıtılacak. Pd/dd açısından pahali ama fd/favok açısından ucuz bir hisse.

Diğer yandan en azından 2 yıl temettü dağıtamaz çünkü yasal kar bulamaz. Istirak ve bağlı ortaklarlardan temettü almadıkça kar dağıtamaz. Zaten aldığı krediler de 2 yıl geri odemesizmis. Ben bu gözle bakıyorum. Piyasa da yüksek temettuye rağmen balıklama atlamadi. Geleceği kararsızlık yaratan bir şirket. Haber akışına göre şekillenecektir.

Ben kendi adima tutup tutmamakta kararsizim.

Zam kararının 2 ay ertelenmesi olumsuz bir haber akışı oldu.

Umarım yabancıya blok satisi gibi bir haber bir an önce gelir de tüm belirsizlik ortadan kalkar. Imkan bulurlarsa içeriye 3-5 milyar dolar sermaye girişini tvf de isteyecektir.

ulan her şeyi siz biliyorsunuz. madem öyle bir şirket bu sayfada ne işin var. bas git. işiniz gücünüz kafa bulandırmak.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

3. Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    ulan her şeyi siz biliyorsunuz. madem öyle bir şirket bu sayfada ne işin var. bas git. işiniz gücünüz kafa bulandırmak.
    Ne oldu yani, ulan deyip bana posta koyunca işlerin düzgün mu gitti. Gerçek değişecek mi. Bildiginden eminsen kafan niye bulansın. Benim kafam bulanmis ki yazmışım. Kaldi ki tutuyorum da kağıdı. Ben mali veriye ilişkin yorum yapmışım. Içeriği de veriye dayanıyor. Sen başka birşey biliyorsan soyle de öğrenelim. Elbette ben herşeyi bilmiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by doxa Yazıyı Oku
    Ne oldu yani, ulan deyip bana posta koyunca işlerin düzgün mu gitti. Gerçek değişecek mi. Bildiginden eminsen kafan niye bulansın. Benim kafam bulanmis ki yazmışım. Kaldi ki tutuyorum da kağıdı. Ben mali veriye ilişkin yorum yapmışım. Içeriği de veriye dayanıyor. Sen başka birşey biliyorsan soyle de öğrenelim. Elbette ben herşeyi bilmiyorum.

Sayın Doxa, yukarıdaki paylaşımınız çok değerliydi, teşekkür ederim.

6. Ttkom guzel temmettu ve guzel yerleri hedefliyebilir.ytd

7. Ödenen temettü oranında hisse fiyatı düşeceği için; sokmuşum temettüsüne deyip 50 bin lot gömdüm gitti. Hayırlı olur umarım...

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bende aynı şeyi yapmayı düşünüyorum ama 26 sına kadar da vakit var. Bekleyip görmeyi tercih ediyorum. 1-2 TL daha üzerine koyma potansiyeli var. Y.T.D

Sayfa 121/482 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •