Sayfa 419/480 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469 ... SonSon
Arama sonucu : 3833 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Bugün bi kontör yükleyelim dedik (yeni nesil paket diyor) hay demez olaydık

Fiyatlar almış başını gitmiş, elektrik doğalgaz faturası ödediğimizi sandık bir an!

Yahu ya bu ülkede elektrik doğalgaz çok ucuz ya da telefon kontör fiyatları çok pahalanmış

İyide biz doğalgazı ithal ediyoruz hemi de dolar ile

O halde elektrik doğalgaz çok ucuz

Vay babom vay 460 gaymeye 10 gb internet 1000 dk aylık ödediysek seçimden sonra elektriğe doğalgaza ne öderiz tahmin edemiyorum
    Az insan çok huzur

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Siyonun palavralarıda artık tahtaya gaz vermeye yetmiyor. Bu işler gazlamayla bazlamayla 90 lı yıllarda dergi köşe yazıları ile yapılır vallahi hakkını teslim etmek lazım piyasada saldırır hisse prim yapardı lakin o yazıları yazdıran birileri de avucunu oğuşturup malları kolaylıkla satardı. Hisse ha babam patinaj de babam patinaj yapar sonra g.tün g.tün süzülür düşerdi.

Bu Siyonun konuşmaları tahtanın hareketleri bende nedense bunları çağrıştırıyor.

Honky ponky evladım sende boşuna kendini telef etme forum köşelerinde, Siyonun gazı bile yetmezken senin gazınla tüy bile kımıldamaz a benim saf evladım. Git maaşlı sigortalı iş bul çalış, bu işlerden sana bana ekmek çıkmaz burası kurtlar sofrası, ikimizinde etini kemiğinden ayıra ayıra yerler burada.
    Sizi anlıyorum 🍯 kavanozu sizin olsun istiyorsunuz
    Ne garip endeks düşerken yeşil olan endeks 1 2 artı iken yüzde 5 yapan ve bugün 26.26 seviyesine gelen bir Telekom var
    5 dolar olan bir şirket yıl kaç?
    2006 ile 2012 arası olabilir
    Şimdi ne kadar 26 TL desek 1 dolar dahi değil
    Kaç yılda en az 10 yıldan beri
    Birileri bunu bilmiyor olabilir mi
    Yoksa honky ponky i kızma nedeniniz bu müdür?
    Bedeva mal bulmuşlar cokmusler.
    Ytd

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Tüm borsa yıkılıyor ttkom ayakta
    2 nedeni var
    1 yabancıya satıldı birileri yerliden de 60 milyon lotu topladı ve yukarı sürüyor
    2.varlik fonu ttkom hissesi alıyor
    Ytd
    Demişiz ve sonuç ortada
    Daha yolun başında sayilirz

4.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Bugün bi kontör yükleyelim dedik (yeni nesil paket diyor) hay demez olaydık

Fiyatlar almış başını gitmiş, elektrik doğalgaz faturası ödediğimizi sandık bir an!

Yahu ya bu ülkede elektrik doğalgaz çok ucuz ya da telefon kontör fiyatları çok pahalanmış

Vay babom vay 460 gaymeye 10 gb internet 1000 dk aylık ödediysek seçimden sonra elektriğe doğalgaza ne öderiz tahmin edemiyorum
    Sen merak etme yaptığın ödemeler yabancıya gitmiyor

;)

5.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Sen merak etme yaptığın ödemeler yabancıya gitmiyor

;)
    Vodafone hissesi mi aldın ?
    Az insan çok huzur

6.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Vodafone hissesi mi aldın ?
    Turkcell
    Ttkom
    At&t
    Verizon
    Vodafone
    Orange

Hepsinden var.

7.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Bugün bi kontör yükleyelim dedik (yeni nesil paket diyor) hay demez olaydık

dogalgaz ucuz ya youtubede reklamları çıkmıyor mu karşına botaş gaz çıkarmış güccük yatırımcıları ortak alıyormuş ayda %10 demeddüsü varimiş. gaz çıkarmak bizim işimiz. sen bu ttkom tcell thy gibi giderse milletin yatırımına karıştığın için vicdan azabı çeker misin yoksa umrunda olmaz mı gercekten?
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

27 yi kır artık Telekom

Sayfa 419/480 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •