Sayfa 93/479 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 737 - 744 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. TVF işlem fiyatının 3-4 lira üstünde bir fiyattan aldı, bu iyi, bankalar bir kaç senedir temettüsünü de aldılar, şirketin borcu da var.
    Bu bankalar için de bir kazanç, batık kredileri sadece bu değil ki, çoğu kredi geri dönmeyip zarar olarak muhasebeleşti bile, bunda çoğunu kurtardılar bu satışla.

Şimdi yeni yönetimin niyeti önemli, karar almada sıkıntı kalmadı, iyi bir piyasa değerini hak ediyor.
    1 senelik icraatlara bakacağız, kar ve temettü devam edecek mi görmek lazım, senelerdir aynı fiyatlarda debelendi durdu zaten.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Bana alım firsati verdigi icin tüm emeği gecenlere teşekkür ederim.
    9.9x fiyatli 50000 lot paketlendi.
    3 yil sonra gorusmek uzere..
    8.9x
    7.9x
    6.9x
    5.9x
    Ilave alımlar icin asagida beklemedeyim.
    ;)

3. BİRTEK SORUMKLU yetkin biri günlük pastayı sayfaya atsa ne olur yani. elinden gelipte yapmamak ne kötü bişey

4. ttkom

deneme yaptım
    Attached Images Attached Images

5. 1,2 hafta daha kamala böyle almaya devam etsin piyasada zaten %10anxak kalacak. Şu an için %13,32 si halka acikti. Ziraatte 65 milyon lot oldu, 20 milyon lot sadece bu hafta yatırım fonuna aldı.
    Bence ters köşe yapıp cagri bile yapabilir ama ben katılmam o ayrı.
    Zaten yeni alıcısı hazır mal, bir sonraki satışa kadar burdayız yada satmaz ise devlet elektrikte yaptığı gibi fiyat zincirini serbest bırakıp internet fiyatlarını 20 dolar ve üstü seviyesine cektimi korkunç para basmaya başlar.
    Gereken tek şey unutmak ve 2,3 yıl kıprasmamak ama buda çok zor, o yüzden Allah biliyor ya hiç tavan yapsın istemiyorum.

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. Haftalık ve yılbaşından bugüne olan durumu:
    Kusura bakmayın, yükleyemedim. Hata veriyor program.

8. artık hissede beklenti kalmadı. bundan sonra dönemsel kara ve temettü oranı çok önemli.bunun için 7-8 ay süre gerekir. inşallah TVF SİYASETİN OYUNCAĞI HALİNE GETİRMEZ ttkomu.genel müdürün sütüne kalmış birşey.sütü temiz ise dürüst olur millet kazanır devlet kazanır hatta iktidar kazanır.başta siyasi iktidarın yatırımcıya verdiği olumsuz sinyalleri bertaraf edip 15 ay sonrasını düşünür.umarım siyasette namuslu bir zeminde kendisine çeki düzen verir.

Sayfa 93/479 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •