Sayfa 282/480 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 3835 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. 550 cent ile 48 cent araliginda simdiye kadar hareket etmis
    Su an da ben kapali carsi dolar kuruna bakiyorum 64 cent civari benjaminlerime kendi acimdan bakiyorum hisse araligina bakiyorum karar veriyorum .... Tahtacinin da mali ne kadar kiymet verdigini anlamaya calisiyorum kendi cizgilerimle ...enseyi karartmiyorum ttkom piyasa degeri 2,2 milyar dolar civari tr senede 10 milyar dolar yeni telefon aliyor ....su akar yolunu bulur ... Yatirim tavsiyesi degildir

2. 2011 de 1 milyon liraya acarkentte villa alabiliyordun .ustede paran kalirdi . Bugun gitsin bu yatirimci 1.5 milyon lirasi ile tasrada ev alamaz . Ve hala salağa yatan bir suru hisse var . Yillar heba olmuş . Giden zaman geri gelmiyor

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    Ben

27-33 arasi xxx lot
    23-27 arasi xxxx lot
    20-23 arasi xxx lot
    17-20 arasi xxxxxxxxxx lot
    14-17 arasi xxx lot
    12-14 arasi xxxx lot
    10-12 arasi xxxxxxxxxx lot
    8-10 arasi xxxxx lot
    6-8 arasi xxxxxxxxxxxxxxxxxx lot
    3-6 arasi xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    0-3 arasi xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx lot mal yapmayı düşüyorum.

x ler mevcut malın katları olarak tahta yapıcı hesaplasın diye yazdım.
    o işini bilir kıyağım olsun kardeşime.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    2011 de 1 milyon liraya acarkentte villa alabiliyordun .ustede paran kalirdi . Bugun gitsin bu yatirimci 1.5 milyon lirasi ile tasrada ev alamaz . Ve hala salağa yatan bir suru hisse var . Yillar heba olmuş . Giden zaman geri gelmiyor
    şimdi 1 milyon usdye alamazsın. Bizimde oraya yakın yerlerimiz var. Babamı dinlemedim gerçekten yazık etmişiz yıllara.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. Benim anlamadigim kuruldugu gunden bu yana 1986 dn beri surunen bu borsayi neden yabancilar supurmez . Uretim var az yada cok . Cogu onemli sirkette imtiyaz yok . En azindan bunlara neden gozunu dikmez .

Silip supurmez bugun net borcu eksi olan dunya kdr menkulu olan , 500 milyon dolar alacagi olan holding 400 milyon dolarlara veriliyor ve imtiyaz yok .

Bir nba oyuncusunun 5 yillik kontrati bu rakam .

Bir yerde doner tersine diye dusunuyoruz ama 40 yildir aynı . Suan ki borsa seviyemiz 1992 ile ayni . Dolar enflasyonunu katmiyorum bile .

Bu donusum nasil olacak ?

6. default riski olan ulkede hisse dip fiyatı belirlemek oldukça zor.. 14 ten alan, bir kaç ay sonra yüzde 50 daha iskontolu alamayacağını kimse söylemez.. Ucuzun da ucuz olabilir... Ha bu ucuzluk sadece trkom da mı bence endeksin çoğu kelepir fiyata..

3700 endekste 9,60 bana göre dibin dibi de, palacan için dip nere acaba..

7.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    default riski olan ulkede hisse dip fiyatı belirlemek oldukça zor.. 14 ten alan, bir kaç ay sonra yüzde 50 daha iskontolu alamayacağını kimse söylemez.. Ucuzun da ucuz olabilir... Ha bu ucuzluk sadece trkom da mı bence endeksin çoğu kelepir fiyata..

3700 endekste 9,60 bana göre dibin dibi de, palacan için dip nere acaba..
    Hocam 9 olsa ne olur 1 lira olsa ne olur . 2011 de 9.50 tl yakmis bu hisse . Tl bazli bile surunuyor . Bu saatten sonra dussun ne olacak .

90 larda da enflasyon yasadik , boyle sacma borsa gormedik . En azindan prim vardi . Simdi iceride kalan herkes enflasyon artsn dolar artsn da uc kurus artsn hesabi yapiyor . Reel kazanc degl tl kar gorup zugurt tesellisi ariyoruz .

8. Keramet baştadır , Tacda değildir

Sayfa 282/480 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •