Special Days Image
Sayfa 138/477 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 3811 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugün de endeksi sn kurtar da güven tazelersin belki.
    şimdilik benden destek bu kadar. 10 gün veresiye yazarsanız biraz daha destek atarım
    ben kağıda güveniyorum. dolarize hisseler gibi karlılığı kur ataklarında aniden artmıyor malesef.ama uzun vadede karlılığıda katlanarak artacaktır.uzun vadeci olduğum için düştüğüne değil bu fiyatlardan toplayamadığıma üzülüyorum
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

2. kumar oynamak isteyen gitsin kroo-ipto alsın. luna alsın bir ayda 1000 de biri fiyata düştü.dünyadan 100 milyar doları luna denilen hayali satarak tokatladılar.borsada yatırımlarımızın bir karşılığı var en azından.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3. Sabah ayrışmıştı piyasadan ama dayanamadı göçtü o da.
    Piyasa çok bozulunca hepsine çakıyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Ailece Telekomcu olduk, az önce aradılar, son aboneyi de faturalı olarak oraya taşıdım, bilançoda tuzumuz olsun dedik ama buradan dayak atıyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by A.Orhan Yazıyı Oku
    Hortumdan öte sıcak nakit lazım, ucuz pahallı demeden seçime kadar satılacak bence, ha ucuz satılırsa fiyatlanır mı onu bilmem, hepimiz uzuncu ve son sahibi olabiliriz. Keşke temettüden önce verseydim.
    Afedersiniz ******** firma bana zorla her ay abartmıyorum iş ev vs derken 400 TL fatura gönderiyor .. sonunda dayanamayıp ben de onu aldım . Bir pislik düşündükleri kesin ama ,, herhalde bankalardan aldıklarının altında bir fiyata satmazlar . Hayırlısı bakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Tepeden %40 düştü, aynı zamanda fonun alış fiyatından da, yani fon da %40 zarara girdi.

7. Kimseye saygisilik yapmak gibi bir niyetim yok ama Fonun alis fiyatı 12,78 dolayısıyle zarara girdi demek bence anlamlı değil. Fon hakim ortak. Bu şekilde düşünürsek borsa düştüğünde tüm hakim ortaklar zarar etti anlamına gelir. Hakim ortak kararları alan, nakit akımlarına karar verendir. borsa fiyatı teminatlı kredi kullanımlarında etkili olsa da hakim ortağı pek ilgilendirmez. 12,78 fiyati onemsemenin bir anlamı yok. Piyasa icin de bir referans noktası da degil. Şu an şirket enflasyon karşında eziliyor. Finansman giderleri yüksek, temettü nedeniyle nakit çıktığı için daha da artacak bu giderler. Sirketin faaliyet sonuçlarıyla borsada değer kazanması zor gibi. Sonraki çeyreklere görmek gerek. Bilanço dışı haber gerekiyor diye düşünüyorum. Ben temettü öncesi ciktim, takip etmeye devam edeceğim.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Yabancı son 1 haftada 24 milyon lot çıkış yapmış
    daha da ilginci son bir ayda satanları 41 milyon lot yabancı , 12 milyon lot yatırım fonu
    7 milyon lot emeklilik fonu
    başka da satan çok az
    Yabancı satışı bitmeden ya da azalmadan hisse zor yürür

Sayfa 138/477 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •