Sayfa 376/480 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 3834 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Starlink manipilasyonu ile milleti paniklettiler.

100$ a internet satan 5 kilo çanak anten gerektiren internet sağlayıcı.

Kırsal kesimde rekabetsiz olabilir ama fiberin çekili olduğu yerde hiç şansı yok.

;)

endeksın önünde 3 sınav var ve hepsi de yazılı sınav .. kırmızı ve pembenin oluşturduğu 8.127 en önemli sınav .. ara sıra yazdığım üzeri güzel altı üzer seviyesi.... diğer turkuaz ve kirli sarı yakın takıp edilmeli..
    iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Biraz geride kalmış şunu tekrar şuraya koyalım.
    Yapay zeka ile TTKOM bilanço analizi

https://www.youtube.com/watch?v=KL2-deBX51o

yön konudunda bu hafta karasız kaldım... ana taramada 100 senet içinde 30 tanesi (8. kolon ÇPRZ) olası yukseliş sınyalı veririken haftalıklarda bu 1 adet.. bu hafta ilginç bir hafta olabilir.. grafiklerde de gunlükler yukarı haftalıklar aşağı yönde.. biri baskın çıkacak.. izleyip göreceğiz... iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Şirket senelerdir milyarlarca yatırım yaptı fibere, şimdi starlinkmiş şuymuş buymuş ile hisseyi baskılıyor, o iş olsa bile çok lokal olabilir, kırsalda ulaşılamaz yerlerde ancak işe yarayabilir, hadi olsa bile ne fiyat ne de diğer açılardan pastadan bir şey alacağını sanmıyorum. bir de tam bağımlı hale geliriz ki kimse bunu kabul etmez.
    Hissenin önünü kesmeye yetti ama.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Koca turkcell in genel müdürü 15 gün içinde 2.kez görevden alındı) Sonra yabancı yatırımcı bu şirketlere neden gelmiyor deriz..

7. sen nasıl bir hayal kırıklığısın anlayamıyorum..

Hissede olu toprağı var.satin koç alsın bari
    Tuprasa 5 milyar dolar yatırım yaptı 80 den 800 oldu veridgi temettü de cabasi

Sayfa 376/480 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •