Sayfa 391/479 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon
Arama sonucu : 3827 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=TTKOM

İş Yatırım 30.27 hedef fiyat vermiş, bilançoyu bekleseydin bari.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Acaba alçak uyduların gazabına mı geldi birileri?
    Bir kaç öncesine kadar benim için bist100 un en ucuz şirketleri ülker ve telekom du. Ülker güzel bir hareket yaptı, artık tek ucuz telekom kaldı. Daha ucuz olabilir mi, tabi olabilir ama bunun gibi hisseleri shortlayanları dün olduğu gibi hiç beklemedikleri bir anda fena carparlar. 🤣🤣

3.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    3.Dünya savaşı dışında varlık değerinin sıfıra yaklaşması için bir neden söyler misiniz?
    İnsanlar telepati ile mi iletişime gececekler?
    Internet gereksiz mi olacak?
    2012 zirvesi kaç dolardı. 3.75 felandi. Dibide 45 cent. Bugün kaç cent 70 cent. Varlığın 3.75 ten 0.45 e düşmesini normalse 0.45 altına düşmesi de normaldir. Sıfır olacak demiyorum sıfıra yakinsayacak diyorum. TL olarak değil tabiki dolar olarak. Yoksa TL olarak illaki bir sene sonra 23 25 lira olur. Bir sene sonra dolar 48 lira olsa sıfıra yakinsamaya devam eder.

4. TL olarak kağıda bakarsak 20 günlük ortalama 50 günlük ortalamayı yukardan asağiya kesmiş. Endekste 8250 8400 arasına bir yükseliş hareketi olursa 20 günlük ortalamaya pull back yapabilir. 21.80 civarı bir rakam. Belki çıkacakları mal varsa küçük ihtimal ama 23.50 ye tepki yapabilir. Bu bölgeler bana göre köprüden önceki son çıkış. Kagidin ucuz olmasından başka bir espirisi yok. Ucuzun kelime anlamlari aşağıda.
    sf. 1. Fiyatı yüksek olmayan, pahası az, düşük fiyatlı, pahalı karşıtı: 2. mec. Az emekle elde edilen: 3. mec. Adi, bozuk

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    TL olarak kağıda bakarsak 20 günlük ortalama 50 günlük ortalamayı yukardan asağiya kesmiş. Endekste 8250 8400 arasına bir yükseliş hareketi olursa 20 günlük ortalamaya pull back yapabilir. 21.80 civarı bir rakam. Belki çıkacakları mal varsa küçük ihtimal ama 23.50 ye tepki yapabilir. Bu bölgeler bana göre köprüden önceki son çıkış. Kagidin ucuz olmasından başka bir espirisi yok. Ucuzun kelime anlamlari aşağıda.
    sf. 1. Fiyatı yüksek olmayan, pahası az, düşük fiyatlı, pahalı karşıtı: 2. mec. Az emekle elde edilen: 3. mec. Adi, bozuk
    Bugüne kadar teknik analizle milyon $ kazanan görmedim ben.
    Teknikciler her zaman daha düşüğünü bekler ve hisse alamaz ya da iki silkeleme de malları stop loss ile kaptırır.

Türkiye cumhuriyeti hazinesine ve Varlık fonuna ait olan, 10 milyar dolar üstü yatırımlarını tamamlamış bir şirketin, 50 Milyon abonesi ve tekel sayılabilecek pazarda 2.2 milyar $ dan işlem görmesi anomolidir.

Grafiğe bakıp pahallı, şuradan döner gibi falciliğa varan söylemler beni hep güldürmüstur.

Yabancının sattığı, takaslarda Yabancının kalmadığı söylemleri bile illüzyon olabilir.

Ortada tek bir gerçek vardir.

Turkiye cumhuriyetine ait olan bir değer eninde sonunda hakkettiği değeri görecektir

Altın çamura düşse de Altındır.

Inşallah bütün yabancılar satar ve Türkiyeye güvenen Türk yatırımcıları kazanır

6. Bu rallide de yine bizi yarı yolda bıraktı, 21 bile yapamadı rezil, endeks %4 oldu be, ah telekom vah telekom, temelci ortak nerdesin, sattın mı yoksa.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. 2012 zirvesi 3.75 dolar değil. 2008de halka arzı 4 dolardan oldu bu çöp kağıdın. o zaman 14 milyar dolar civarında değer biçmişlerdi. grafikte gözükenler temettü düzeltmesi yapıldıktan sonra kalan maliyet.

bu fiyatlama olağan dışı.. sadece fiyat olarak değil. diğer herşeye göre de değer kaybetti. misal ekmek.. misal su. misal kum. herşey artışta buna göre katladı. çok ama çok garip.

8.  Alıntı Originally Posted by muratman Yazıyı Oku
    2012 zirvesi 3.75 dolar değil. 2008de halka arzı 4 dolardan oldu bu çöp kağıdın. o zaman 14 milyar dolar civarında değer biçmişlerdi. grafikte gözükenler temettü düzeltmesi yapıldıktan sonra kalan maliyet.

bu fiyatlama olağan dışı.. sadece fiyat olarak değil. diğer herşeye göre de değer kaybetti. misal ekmek.. misal su. misal kum. herşey artışta buna göre katladı. çok ama çok garip.
    Normalde takas takip eden biri değilim
    Ama Deutsche ve Citibank takasinda 80 milyon lot kalmışti.

Bügün 4 milyon daha Bank of america satti.
    Kalan mal 55 milyon $

Yaklasik olarak Turk telekomun sadece %2'si yabancılarda kaldı.

4 $ dan alanlar %80 zarardalar.

Dediğim gibi büyük bir anomali oldu

2 yıllık taahhütler sebebi ile 100-125 lira gibi komik rakamlara internet kullananlar vardı, artık fiyatlar kademeli olarak 200-250 lira oluyor.

Mehmet Şimşek, enflasyonu düşürecek hamlelere devam edebilirse ve enflasyon orta vadeli plandaki hedeflere inerse bu gelir anomalisi düzelecek.

Ttkom, yaklaşık 500 megawatt günes enerji yatırımı yaparak maliyetleri iyice aşağı cekecek

Sayfa 391/479 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •